KeezaOkrWRO. Galaktyczna końcówka w Środzie Śląskiej, przełamanie Kolektywu

Hit kolejki dla Pogoni, dramatyczny mecz w Środzie Śląskiej dla Galaktcznych. Barycz goni lidera. Przełamanie Kolektywu we Wrocławiu. 

 

Hit okręgówki dla Pogoni. WKS nie wykorzystał karnego i gry w przewadze

Wydarzeniem kolejki był mecz w Oleśnicy, w którym Pogoń podejmowała WKS Wierzbice. W spotkaniu na szczycie emocji nie brakowało, a ostatecznie lider wygrał 2:0. Więcej o tym meczu przeczytacie klikają w link powyżej.

 

Porażkę wierzbiczan wykorzystała Barycz Sułów, która po zwycięstwie 5:1 w Międzyborzu awansowała na 2. miejsce w tabeli. Gole dla goście strzelali Piotr Możdrzech, Radosław Grzywniak, Adrian Puchała – 2 i Dominik Walkus, a dla Zenita trafił Mateusz Warkocz.

 

Ciekawie dzieje się również za podium. Zaraz za nim znajduje się Orzeł Pawłowice, który pokonał Czarnych Jelcz-Laskowice 3:2. Gospodarze prowadzili już 3:0 po golach Romana Kozlynetsa, Cezarego Wyglądacza i Macieja Szymkowiaka. Goście w końcówce zerwali się do ataku i zdołali strzelić jeszcze 2 gole, a na listę strzelców wpisali się Radosław Florek i Piotr Orłowski.

 

Wielkie emocje w Środzie Śląskiej. Polonia prowadziła z Galakticos po golu Kamila Liberka. Przed przerwą wyrównał Wojciech Ciołek, a zaraz po niej gości na prowadzenie wyprowadził Kamil Lupa. Później znów do głosu dochodzą gospodarze – strzelają Jakub Więckowski i Adam Andrusiak i średzianie prowadzili 3:2. Końcówka to jednak koncert gry zespołu z Solnej. Adrian Repski, Wojciech Ciołek i Damian Rudzki pokonują golkipera Polonii i Galaktyczni wygrywają 5:3.

 

Emocji nie brakowało również w meczu Orła Marszowice z GKS-em Kobierzyce. Najpierw prowadzili gospodarze, potem goście, a ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. W czerwonych kartkach też remis – 1:1. Bramki zdobywali Łukasz Kucyniak, Kasper Morawski oraz Jakub Bolisęga i Artem Hnatiuk.

 

Po pięciu porażkach z rzędu przełamał się Kolektyw Radwanice, który pewnie pokonał we Wrocławiu Parasol 4:0. Gole dla goście strzelali Marcin Muraszkiewicz – 2, Krzysztof Juszczak i Arkadiusz Witkowski.

 

W Malczycach Odra pokonała Strzeliniankę 2:0. Bramki zdobywali Paweł Strożek i Piotr Janusz.

 

Drugi punkt z rzędu zdobył Energetyk Siechnice, który podzielił się punktami z KS-em Żórawina. Gospodarze prowadzili po golu Sylwestera Kleśty, na którego odpowiedział pod koniec meczu Przemysław Kiełcz.

 

Mecz w Sobótce został przełożony z powodu kiepskiego stanu murawy.

 

13. kolejka

  • Orzeł Pawłowice – Czarni Jelcz-Laskowice 3:2
  • Zenit Międzybórz – Barycz Sułów 1:5
  • Odra Malczyce – Strzelinianka Strzelin 2:0
  • Polonia Środa Śląska – Galakticos Solna 3:5
  • Orzeł Marszowice – GKS Kobierzyce 2:2
  • Parasol Wrocław – Kolektyw Radwanice 0:4
  • Pogoń Oleśnica – WKS Wierzbice 2:0
  • Energetyk Siechnice – KS Żórawina 1:1
  • Zachód Sobótka – Wiwa Goszcz – 28 października
  • Pauza: Burza Godzieszowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *