Protesty kobiet… uratują rozgrywki w niższych ligach?

Miał być pełny lockdown w Polsce, który skutkowałby m.in. zawieszeniem piłkarskich rozgrywek w niższych ligach. Według radia RMF FM, władze zrezygnowały z niego z powodu? strajków kobieta praktycznie w całej Polsce.

 

Zbliża się zawieszenie sezonu w niższych ligach? To prawdopodobne

Jak poinformowało radio RMF FM, polski rząd miał ogłosić wprowadzenie od soboty pełnego lockdownu. Miała być to odpowiedź na dramatycznie rosnące statystyki liczby zakażonych oraz zmarłych z powodu wirusa COVID-19.

 

Zapewne wśród nowych obostrzeń znalazłby się zakaz rozgrywania meczów piłkarskich w niższych ligach. Okazuje się jednak, że władze prawdopodobnie porzucą ten pomysł, przynajmniej na razie.

 

?W rządzie upada pomysł wprowadzenia od najbliższej soboty pełnego lockdownu, czyli zamknięcia gospodarki. Gabinet Mateusza Morawieckiego rozważał tę opcję jeszcze w weekend i poniedziałek. Jak jednak dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, z powodu ulicznych protestów kobiet scenariusz ten został odłożony na półkę ? czytamy na stronie rmf24.pl

 

Jeśli tak się stanie, to może się okazać, że rozgrywki amatorskie ? przynajmniej na razie – zostaną ?uratowane? dzięki protestującym na ulicach kobietom (i wspierającym je mężczyznom).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.