Warta – Legia transmisja TV ONLINE [02.11. GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?]

Warta – Legia transmisja TV ONLINE. Mecz Warty Poznań z Legią Warszawa w poniedziałek, 2 listopada 2020. Gdzie obejrzeć na żywo w telewizji oraz online?

 

Warta – Legia transmisja na żywo

Mecz Warty z Legią w ramach 6. kolejki PKO Ekstraklasy miał być rozegrany na początku października. W ostatniej chwili spotkanie zostało przełożone z powodu wielu zachorowań na koronawirusa w drużynie z Poznania. Po niemal miesiącu w końcu uda się nadrobić zaległości.

 

W Poznaniu nieco żałują, że nie udało się rozegrać meczu w pierwotnym terminie, bowiem Legia była wtedy nieco rozbita po meczach z Karabachem Agdam. – Było wówczas gorąco i mogło nam to wtedy pomóc. Te cztery tygodnie pozwoliły trenerowi Czesławowi Michniewiczowi lepiej poznać zespół i wprowadzić swój pomysł na grę, co było już widać w meczu z Pogonią Szczecin. Nie można było jednak zakładać, że łatwo poradzilibyśmy sobie z Legią. Dlatego nie wracamy już do tego i myślimy o tym, żeby zagrać w poniedziałek tak, by być z siebie zadowolonym i do końca pracować na korzystny rezultat – zapowiada trener Warty Piotr Tworek.

 

Warta – Legia transmisja na żywo

Faworytem meczu będzie ekipa z Warszawy. Choć trener Michniewicz nie będzie mógł skorzystać z najmocniejszego składu. W Legii na pewno zabraknie Jose Kante i Rafy Lopesa, a także Luquinhasa.

 

Gdzie oglądać transmisję meczu Warty z Legią?

Przełożony mecz Warta Poznań – Legia Warszawa – transmisja na żywo w telewizji oraz w internecie. Sprawdź na następnej stronie gdzie oglądać to spotkanie, które rozegrane zostanie w Grodzisku Wielkopolskim.

 

Wyniki meczów Warta – Legia

Obie drużyny grały ze sobą czterokrotnie w ekstraklasie, która wtedy nzywała się I ligą, w latach 1993 – 1995. Poznaniacy u siebie nie przegrali z legionistami, co więcej, dotąd nie stracili nawet gola. Za to w Warszawie dwukrotnie lepsi byli gospodarze. 

 

  • Warta Poznań – Legia Warszawa 1:0
  • Legia Warszawa – Warta Poznań 5:0
  • Legia Warszawa – Warta Poznań 3:2
  • Warta Poznań – Legia Warszawa 0:0

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *