Szok! Sędzia uderzony przez zawodnika na meczu okręgówki

Szokujące zdarzenia na meczu legnickiej okręgówki Odra Chobienia ? Pogoń Góra. Zawodnik gospodarzy uderzył sędziego. Czeka go sroga kara.

 

Polska – Ukraina. Gdzie oglądać?

Do zdarzenia doszło ok. 51 min. meczu Odra Chobienia ? Pogoń Góra. ?Dziś zawodnik jednego z klubów klasy okręgowej znokautował sędziego prawym sierpowym. Jako Podokręg Legnica zrobimy wszystko, by gość nigdy nie zagrał w piłkę? – napisał Adam Michalik, dyrektor Podokręgu.

 

Jak się dowiedzieliśmy, chodzi o zawodnika zespołu gospodarzy. Andrzej Padewski, prezes DolZPN, poinformował nawet, że sędzia meczu trafił do szpitala. Okazało się jednak, że do tego nie doszło.

 

Wszystko wskazuje na to, że krewkim zawodnikiem zajmie się nie tylko Wydział Dyscypliny, ale również policja.

 

Klub z Chobieni wydał oświadczenie w tej sprawie:

 

3 thoughts on “Szok! Sędzia uderzony przez zawodnika na meczu okręgówki

  1. Tydzień temu w Rakoszycach pokazali, że można się tak zachowywać. Związek do tej pory nie zareagował i idzie to dalej. Wszyscy czekają aż związek z jajami zacznie rozwiązywać takie sytuacje.

    1. W Rakoszycach byla inna sytuacja tu pan sędzia skrzywdził drużynę z Rakoszyc i bardzo nad tym ubolewam bo Rakoszyce powinni to wygrać..sędzia odjechał normalnie po czym zrobił szopkę tylko tyle a wszystko spowodowane bylo tym że ma kolegów w Osieku …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *