Polska – Holandia ONLINE TV [18.11. TRANSMISJA NA ŻYWO – GDZIE OGLĄDAĆ?]

Polska – Holandia ONLINE TV. Mecz Polska – Holandia w środę, 18 listopada 2020. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo w TV oraz ONLINE?

 

Polska – Holandia transmisja na żywo

Przed nami ostatnia seria gier w grupie I dywizji A Ligi Narodów. Mimo fatalnego, przegranego 0:2 meczu w niedzielę z Włochami, nasza reprezentacja wciąż ma szanse na zwycięstwo swojej grupy. Łatwo jednak nie będzie, bowiem musimy wygrać w Chorzowie z Holandią i liczyć, że Bośnia i Hercegowina pokona Włochów.

 

Przed meczem z Holandią, selekcjoner reprezentacji Polski na konferencji prasowej skomentował zachowanie kapitana reprezentacji Roberta Lewandowskiego, który po spotkaniu z Włochami przez dłuższy czas wymownie milczał na temat taktyki w tym spotkaniu. – To zachowanie Roberta było troszeczkę niefortunne, tym bardziej, że jest kapitanem drużyny, ale ja mogę to zrozumieć, patrząc na przebieg spotkania. Z drugiej strony, Robert nie brał udziału w dwóch pierwszych dniach tego zgrupowania, gdzie mieliśmy dwie jednostki treningowe, co dla nas stanowi praktycznie 50 procent treningów, więc może z tego względu takie odczucie – powiedział Jerzy Brzęczek.

 

Polska – Holandia transmisja na żywo

To jednak za nami, a przed nami bardzo ważne spotkanie z Holandią. Wiele spekuluje się, że od tego pojedynku może zależeć nawet posada Jerzego Brzęczka. Selekcjoner nie przejmuje się również spekulacjami na temat kiepskiej atmosfery. – Jeśli chodzi o atmosferę, to nie mamy żadnego problemu. Wręcz w wielu trudnych momentach, które przeszła reprezentacja w okresie, gdy miałem okazję ją prowadzić, to pomagała właśnie świetna atmosfera. Nie interesują mnie wypowiedzi z nieoficjalnych źródeł, interesuje mnie wykonywana praca, rozmowy z zawodnikami. Byłem piłkarzem, kapitanem w klubie, reprezentacji i wiem, jak to wygląda z punktu widzenia piłkarza. Kto przeżył szatnię ten wie, że po słabszym występie są wątpliwości, ale gdyby nie było atmosfery, to nie byłoby wielu naszych reakcji – podsumował.

 

Polska – Holandia: gdzie obejrzeć? 

Mecz Ligi Narodów Polska – Holandia w środę, 18 listopada 2020. Gdzie obejrzeć spotkanie, które odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, na żywo w telewizji oraz internecie? Sprawdźcie na następnej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *