Środowe nadrabianie zaległości. Od I ligi do klasy A. Hit w Miliczu

Na środę, 18 listopada, zaplanowano kilka zaległych meczów, które z różnych powodów nie odbyły się w pierwotnych terminach.

 

Polska – Holandia już dziś. Gdzie oglądać?

W I lidze zagra dziś Chrobry Głogów. O godz. 15 zacznie się mecz głogowian z Odrą Ople, przełożony z 10. kolejki z powodu zagrożenia epidemicznego. Chrobry by ostatnio w sporym kryzysie. Na szczęście w miniony piątek udało się wygrać ze Stomilem Olsztyn 3:0. Czy to wyjście na prostą? Przekonamy się w czasie spotkania z opolanami.

 

W II lidze zagrają dziś rezerwy Śląska. O godz. 12 rozpocznie się spotkanie wrocławian z GKS Katowice. Patrząc na ostatnie, raczej kiepskie wyniki na własnym obiekcie, podopieczni Piotr Jawnego nie będą raczej faworytem meczu z Gieksą.

 

Sporo grania naszych zespołów w III lidze. Aż trzy z nich będą dziś odrabiać straty:

  • Górnik II Zabrze – Zagłębie II Lubin (13)
  • Stal Brzeg – Piast Żmigród (13.30)
  • Ślęza Wrocław – Polonia Nysa (13.30)

 

W zachodniej grupie Koleje Dolnośląskie IV ligi Chrobry II zmierzy się z Gryfem Gryfów Śląski. Początkowo spotkanie miało odbyć się w październiku i w Gryfowie. Na prośbę gryfowian zostało przełożone i w związku z późniejszą porą przeniesione do Głogowa (rewanż odbędzie się w Gryfowie).

 

Trzy mecze zaplanowano również we wrocławskiej A klasie, jedno w grupie I oraz dwa e grupie II. W grupie I Sokół Smolec zmierzy się z Zielonymi Rakoszyce. Początkowo gospodarze zostali ukarani za to spotkanie walkowerem, ale się odwołali i komisja odwoławcza uznała, że mecz się jednak odbędzie. Tutaj pisałem więcej o tym meczu.

 

W grupie II odbędą się dwa mecze: KS Łozina – Sparta Skarszyn (17) oraz Bór Oborniki Śląskie – Błysk Kuźniczysko (18). To drugie spotkanie to z pewnością hit dzisiejszego dnia – w Miliczu bowiem spotkają się dwie czołowe drużyny grupy, które nie ukrywają swoich ambicji dotyczących awansu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *