Środowe nadrabianie zaległości. Od I ligi do klasy A. Hit w Miliczu

Na środę, 18 listopada, zaplanowano kilka zaległych meczów, które z różnych powodów nie odbyły się w pierwotnych terminach.

 

Polska – Holandia już dziś. Gdzie oglądać?

W I lidze zagra dziś Chrobry Głogów. O godz. 15 zacznie się mecz głogowian z Odrą Ople, przełożony z 10. kolejki z powodu zagrożenia epidemicznego. Chrobry by ostatnio w sporym kryzysie. Na szczęście w miniony piątek udało się wygrać ze Stomilem Olsztyn 3:0. Czy to wyjście na prostą? Przekonamy się w czasie spotkania z opolanami.

 

W II lidze zagrają dziś rezerwy Śląska. O godz. 12 rozpocznie się spotkanie wrocławian z GKS Katowice. Patrząc na ostatnie, raczej kiepskie wyniki na własnym obiekcie, podopieczni Piotr Jawnego nie będą raczej faworytem meczu z Gieksą.

 

Sporo grania naszych zespołów w III lidze. Aż trzy z nich będą dziś odrabiać straty:

  • Górnik II Zabrze – Zagłębie II Lubin (13)
  • Stal Brzeg – Piast Żmigród (13.30)
  • Ślęza Wrocław – Polonia Nysa (13.30)

 

W zachodniej grupie Koleje Dolnośląskie IV ligi Chrobry II zmierzy się z Gryfem Gryfów Śląski. Początkowo spotkanie miało odbyć się w październiku i w Gryfowie. Na prośbę gryfowian zostało przełożone i w związku z późniejszą porą przeniesione do Głogowa (rewanż odbędzie się w Gryfowie).

 

Trzy mecze zaplanowano również we wrocławskiej A klasie, jedno w grupie I oraz dwa e grupie II. W grupie I Sokół Smolec zmierzy się z Zielonymi Rakoszyce. Początkowo gospodarze zostali ukarani za to spotkanie walkowerem, ale się odwołali i komisja odwoławcza uznała, że mecz się jednak odbędzie. Tutaj pisałem więcej o tym meczu.

 

W grupie II odbędą się dwa mecze: KS Łozina – Sparta Skarszyn (17) oraz Bór Oborniki Śląskie – Błysk Kuźniczysko (18). To drugie spotkanie to z pewnością hit dzisiejszego dnia – w Miliczu bowiem spotkają się dwie czołowe drużyny grupy, które nie ukrywają swoich ambicji dotyczących awansu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *