KeezaOkrWRO. Barycz wykorzystała zadyszkę Pogoni. GKS wygrał w Oleśnicy

W ostatni weekend listopada odbyły się cztery zaległe mecze wrocławskiej okręgówki. Do kolejnej niespodzianki doszło w Oleśnicy, gdzie Pogoń przegrała z GKS-em Kobierzyce.

 

Awanse i spadki 2020/21. Gdyby sezon zakończył się dziś [III LIGA – OKRĘGÓWKA]

Pogoń Oleśnica przed tygodniem, po 16 meczach, przegrała po raz pierwszy w sezonie. W niedzielę lider podejmował GKS Kobierzyce w zaległym meczu. Oleśniczanie znów mieli przewagę, sporo sytuacji podbramkowych, a nawet rzut karny. Filip Szczypkowski w 61 min. przegrał jednak pojedynek z dobrze dysponowanym tego dnia Krzysztofem Kornym. W 69 min. goście przeprowadzili kontratak – prawym skrzydłem przedarł się Piotr Prokop i obsłużył podaniem Jakuba Bolisęge, który strzelił – jak się później okazało jedynego – gola meczu.

 

Pogoń była liderem od 4. kolejki Keeza wrocławskiej okręgówki. Po porażce z GKS-em straciła 1. miejsce na rzecz Baryczy Sułów, która w sobotę pokonała w Środzie Śląskiej z Polonią 3:0. Bramki dla podopiecznych Dominika Piotrowskiego strzelili Adrian Puchała, Radosław Grzywniak oraz Dawid Bąk. Był to ostatni mecz w roli trenera Polonii Krzysztofa Tabaka.

 

Zacięty mecz odbył się w sobotę w Jelczu-Laskowicach, gdzie Czarni podejmowali Zenita Międzybórz. Gospodarze najpierw prowadzili od 2 min., potem gonili wynik i doprowadzili do remisu w 87 min. Zenit ostatecznie wygrał p;o golu w 93 min. Bramki strzelali: Adrian Okoń i Patryk Szczebelski oraz Maciej Badel, Dawid Wołkowski i Paweł Kubot.

 

Tymczasem w niedzielnym meczu w Pasikurowicach Burza Godzieszowa uległa Orłowi Marszowice 0:1. Jedynego gola zdobył Łukasz Kucyniak.

 

Runda jesienna została niemal zakończona. Niemal, bowiem 5 grudnia zaplanowano ostatni zaległy mecz – Orzeł Marszowice – Czarni Jelcz-Laskowice.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *