Testy w III-ligowej Ślęzie Wrocław dla młodych zawodników

W najbliższą sobotę (5 grudnia) w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – Kłokoczyce odbędą się otwarte testy piłkarskie dla zawodników z roczników 2002-2005. Każdy chętny może zaprezentować swoje umiejętności.

 

Awanse i spadki 2020/21. Gdyby sezon zakończył się dziś [III LIGA – OKRĘGÓWKA]

„Sobotnie testy to idealna okazja, aby zaprezentować się z dobrej strony przed trenerami Ślęzy Wrocław. Nasz klub słynie ze stawiania na utalentowaną młodzież i dążymy do tego, aby kontynuować tę tradycję. Najbardziej perspektywiczni młodzieżowcy mogą znaleźć uznanie sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny 1KS-u, co z pewnością stanowi dodatkowy argument do tego, żeby w sobotę sprawdzić się na Kłokoczycach” – czytamy na stronie klubu.

 

Testy rozpoczną się o godz. 9:15, organizatorzy zalecają jednak być na miejscu trochę wcześniej i przygotowanie się do zajeć. Forma testów uzależniona będzie od liczby zainteresowanych zawodników.

 

„Wszystkich uczestników prosimy o zabranie swojego sprzętu piłkarskiego, w przypadku zawodników niepełnoletnich wymagana będzie także zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział w testach” – informuje Ślęza.

 

Przed przyjazdem należy skontaktować się z jedną z trzech osób:

  • Robert Sawicki, tel. 607 060 909
  • Jacek Opałka, tel. 602 207 461
  • Tomasz Woźnicki, tel. 696 447 028

 

fot. Ślęza Wrocław

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *