Górnik Polkowice chce zwrotu kosztów i walkowera

Górnik Polkowice wystąpił do Wigier Suwałki o zwrot kosztów podróży i zakwaterowania, a do PZPN z wnioskiem o przyznanie walkowera za mecz, do którego nie doszło 2 grudnia.

 

II liga: Miał być hit, wyszedł kit? a właściwie zmrożony beton

Przypomnijmy, że mecz 16 kolejki II ligi miał odbyć się 2 grudnia. Nie odbył się, bowiem zmrożone boisko nie nadawało się do gry. Wciąż nie ma informacji co dalej z weryfikacją tego meczu oraz ewentualnym nowym terminem.

 

Władze klubu z Polkowic poinformowały w poniedziałek o wystosowaniu dwóch pism:

W związku z sytuacją, w skutek której mecz o mistrzostwo II ligi piłkarskiej pomiędzy Wigrami Suwałki a Górnikiem Polkowice został odwołany w pierwotnym terminie, informujemy, że Władze Górnika Polkowice Sp. z o.o. z powodu poniesionych strat, w trosce o interes Spółki, wystąpiły do Wigier Suwałki SA o zwrot kosztów podróży oraz zakwaterowania pierwszej drużyny.

W osobnym piśmie Górnik Polkowice Sp. z o.o. skierował do Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o zweryfikowanie wspomnianych we wstępie zawodów jako walkower na korzyść naszego zespołu. Nasz wniosek determinujemy faktem niedochowania przez organizatora meczu należytej staranności w przygotowaniu płyty boiska.

Wyrażamy nadzieję, że w przyszłości nic nie będzie stało na przeszkodzie, by zespoły Wigier oraz Górnika o ligowe punkty walczyły tylko i wyłącznie na boisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.