Trenerskie roszady w niższych ligach pod Wrocławiem

Koniec rundy jesiennej oznacza spory ruch na ławkach trenerskich w klubach w niższych ligach. Ostatnio z posadami pożegnali się szkoleniowcy w dwóch klubach z gminy Długołęka pod Wrocławiem.

 

IV-ligowy Mechanik ma następcę trenera Kucharskiego

Miłosz Krzemiński po ostatnim ligowym meczu zrezygnował ze stanowiska trenera KS Długołęka 2000, drużyny z wrocławskiej klasy A. Wkrótce poznamy jego następcę, trwają rozmowy z kilkoma kandydatami.

 

Jak informuje klubowy fanpage, trener Krzemiński objął zespół zimą w sezonie 2016/17. Pod jego wodzą KS wygrał swoją grupę w B klasie, przy okazji nie przegrywając meczu przez rok. Po rundzie jesiennej zespół z Długołęki zajmuje 10. miejsce w tabeli grupy III wrocławskiej klasy.

 

Z posady zrezygnował również trener B-klasowej Perły Węgrów Jacek Wojciechowski. Były już trener naszej drużyny zdecydował się zakończyć współpracę z klubem, wraz z końcem rundy jesiennej tegorocznego sezonu.

 

?Trenerowi dziękujemy za te emocjonujące trzy lata współpracy, z której wynikały mniejsze i większe sukcesy. Do grona tych większych zdecydowanie zaliczyć można dwukrotne wicemistrzostwo ligowego sezonu oraz ostatnie sensacyjne mecze i zwycięstwa w Pucharze Polski (zwycięstwo nad IV-ligową Polonią Trzebnica oraz awans do 1/8 finału szczebla wojewódzkiego)? – czytamy na facebooku.

 

Po rundzie jesiennej bieżącego sezonu Perła zajmuje 6. miejsce w grupie III wrocławskiej B klasy. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.