Real – Borussia ONLINE TV [09.12. LIGA MISTRZÓW TRANSMISJA NA ŻYWO]

Real – Borussia ONLINE TV. Liga Mistrzów Real Madryt – Borussia Moenchengladbach w środę, 9 grudnia 2020. Gdzie oglądać transmisję na żywo meczu Real – Borussia w telewizji oraz w internecie?

 

Real – Borussia transmisja na żywo

Mecz Real Madryt – Borussia Moenchengladbach urasta do najciekawszego meczu środowej, ostatniej serii gier w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Grupa B jest obecnie najbardziej wyrównaną grupą w rozgrywkach Champions League, z której jeszcze wszystkie drużyny mają szanse na awans do fazy pucharowej. Jedno jest pewne – tutaj będzie się jeszcze sporo działo.

 

Real Madryt gra ostatnio bardzo źle. Nastroje nieco poprawiła wygrana w lidze z Sevillą, ale jeśli Królewscy chcą uniknąć upokarzającego odpadnięcia na etapie fazy grupowej Ligi Mistrzów, muszą pokonać ekipę z Moenchengladbacha. Awans może jeszcze dać remis z Borussią, ale wtedy Inter musiałby wygrać z Szachtarem.

 

Real – Borussia transmisja na żywo

Real Madryt jest faworytem w środowym meczu, ale podopieczni Zinedine Zidane’a na własnym obiekcie nie są już tak groźni jak kiedyś. Przegrał już u siebie z Alaves, Kadyksem czy Szachtarem, więc Gladbach wcale nie stoi na straconej pozycji. Zwłaszcza że gospodarze są mocno osłabieni kadrowo.

 

Gdzie oglądać mecz Real – Borussia

Real Madryt – Borussia Moenchengladbach w Lidze Mistrzów w środę, 9 grudnia 2020 roku. Gdzie oglądać transmisję na żywo w telewizji oraz online – live streaming? Sprawdźcie na następnej stronie.

 

Wyniki dotychczasowych meczów Realu z Borussią  

  • Borussia Moenchengladbach – Real Madryt 2:2
  • Real Madryt – Borussia Moenchengladbach 4:0
  • Borussia Moenchengladbach – Real Madryt 5:1
  • Real Madryt – Borussia Moenchengladbach 1:1
  • Borussia Moenchengladbach – Real Madryt 2:2

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *