Duże zmiany na ławkach trenerskich. Dwa kluby mają nowych szkoleniowców

Sporo dzieje się na rynku trenerskim. Dwa kluby z wrocławskiej A klasy – Sparta Skarszyn i Widawa Kiełczów – mają nowych szkoleniowców.

 

Polonia Środa Śląska ogłosiła nazwisko nowego trenera

Takiej przerwy zimowej dawno nie było. W niższych ligach na Dolnym Śląsku doszło już do wielu roszad trenerskich, a kolejne przed nami, bo wciąż wiele klubów poszukuje trenerów.

 

Wśród nich nie ma już Sparty Skarszyn i Widawy Kiełczów. Szkoleniowcem Sparty, drużyny występującej w II grupie wrocławskiej A klasy, został Jacek Wojciechowski. Nowy trener spotkał się z zarządem klubu, z którym ustalono szczegóły współpracy, plan treningowy oraz plan na rozwoju klubu.

 

Trener Wojciechowski ostatnio prowadził Perłę Węgrów, z którą dwukrotnie zajął drugie 2. miejsce w tabeli minimalnie przegrywając walkę o awans do A klasy. Ponadto w bieżącym sezonie jego podopieczni sprawili dwie niespodzianki pokonując w Pucharze Polski Polonię Trzebnica oraz Błysk Kuźniczysko.

 

Do zmiany doszło również w Widawie Kiełczów, która występuje w III grupie A klasy. Jak poinformował portal podwroclawskie.pl, trener Marcin Krawczyk zastąpił Artura Sputę. „Do tej pory najbardziej znany był z prowadzenia zespołów młodzieżowych w Parasolu Wrocław. Za swoją pracę zbierał wysokie noty, a w kuluarach mówi się, że to „młody-zdolny” trener. Jest również gwarantem wprowadzenia w szeregi seniorów zdolnej młodzieży” – scharakteryzował nowego szkoleniowca portal podwroclawskie.pl

 

fot. Sparta Skarszyn

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *