Kiedyś ekstraklasa, dziś okręgówka. Powrót na boisko po 4 latach

Trenerzy Robert Szczot i Paweł Schmidt będą wspólnie prowadzić od rundy wiosennej Zenita Międzybórz, beniaminka wrocławskiej okręgówki. Szczot ma również pełnić rolę zawodnika.

 

Są szczegóły obostrzeń dla sportu w czasie “narodowej kwarantanny”

Sporo będzie się działo zimą i na wiosnę w Zenicie Międzybórz, beniaminku wrocławskiej okręgówki. W środę klub poinformował, że zespół objął trenerski duet Robert Szczot i Paweł Schmidt.

 

„To jednak nie koniec niespodzianek – trener Robert zgodził się powrócić po długiej przerwie na piłkarskie boiska i również od środka (w roli zawodnika) swoim ekstraklasowym doświadczeniem i umiejętnościami będzie wspierał naszą drużynę” – czytamy na klubowym facebooku.

 

Dla Roberta Szczota będzie to powrót na murawę po ponad 4 latach. Przypomnijmy, że były zawodnik Śląska Wrocław ma na koncie 62 występy w ekstraklasie – poza epizodami w barwach WKS-u, jak zawodnik ŁKS-u Łódź, Jagiellonii Białystok oraz Górnika Zabrze. Grał również w belgijskim RAEC Mons i greckim Iraklisie Saloniki.

 

Na tym jednak nie koniec transferowej ofensywy beniaminka. „Nie zabraknie równie rozpoznawalnych w piłkarskim świecie nazwisk” – informuje Zenit.

 

fot. Zenit Międzybórz facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.