Mecze kontrolne dolnośląskich drużyn z niższych lig [SPARINGI ZIMA 2021]

III LIGA

Polonia-Stal Świdnica

  • 16.01. 2021 (sobota) – Orzeł Lubawka (12)
  • 23.01.2021 (sobota) – Stal Brzeg (III liga) – OSiR Świdnica
  • 29.01.2021 (piątek) – Śląsk II Wrocław (II liga) – OSiR Świdnica
  • 6.02.2021 (sobota) – Polonia Trzebnica (IV liga) – OSiR Świdnica
  • 10.02.2021 (środa) – Zagłębie II Lubin (III liga) – Lubin
  • 13.02.2021 (sobota) – MKP Wołów (IV liga) – OSiR Świdnica
  • 20.02.2021 (sobota) – AKS Strzegom (IV liga) – Strzegom
  • 27.02.2021 (sobota) – Ślęza Wrocław (III liga) – pod znakiem zapytania (planowany mecz Pucharu Polski strefy wrocławskiej)

 

Piast Żmigród

  • 23.01.2021 – Agroplon Głuszyna (IV liga opolska)
  • 30.01.2021 – WKS Wierzbice (klasa okręgowa Wrocław)
  • 30.01.2021 – Ślęza Wrocław (III Liga)
  • 03.02.2021 – Śląsk II Wrocław (II liga)
  • 06.02.2021 – Śląsk Wrocław U-18 (Centralna Liga Juniorów)
  • 06.02.2021 – FC Wrocław Academy
  • 13.02.2021 – Miedź II Legnica (III liga)
  • 20.02.2021 – Polonia Leszno (IV liga wielkopolska)

Tydzień po ostatnim sparingu planowane jest rozegranie półfinałów Pucharu Polski strefy wrocławskiej (Piast nie poznał jeszcze swojego rywala).

 

Miedź II Legnica

  • 16.01 – Górnik Polkowice – Miedź II Legnica (Lubin, 11
  • 23.01 – Miedź II Legnica – Unia Krapkowice (11)
  • 27.01 – Chrobry Głogów – Miedź II Legnica
  • 30.01 – Miedź II Legnica – Orkan Szczedrzykowice (11)
  • 06.02 – Miedź II Legnica – Widzew II Łódź (11)
  • 13.02 – Miedź II Legnica – Piast Żmigród (11)
  • 20.02 – Miedź II Legnica – Karkonosze Jelenia Góra (11)
  • 27.02 – Miedź II Legnica – Lechia Zielona Góra

 

Zagłębie II Lubin

  • 06.02. – Stal Brzeg (g. 11)
  • 10.02. – Polonia Stal Świdnica
  • 13.02. – Karkonosze Jelenia Góra (g. 12)
  • 20.02. – Lechia Zielona Góra

 

Foto-Higiena Gać

  • 23.01. – GKS Rychtal (10, Brzeg)
  • 30.01. – Jarota Jarocin (Jarocin)
  • 03.02. – Bielawianka (Bielawa)
  • 06.02. – Śląsk II Wrocław (Kłokoczyce)
  • 12.02. – Górnik Polkowice (Środa Śląska)
  • 17.02. – Odra II Opole (16, Opole
  • 20.02. – Ślęza Wrocław (13, Bielawa)
  • 24.02. – Orzeł Prusice (Wrocław
  • 27.02. – Piast Żerniki Wrocław (Wrocław)

 

Ślęza Wrocław

  • 16.01. – Miedź Legnica (I liga) 
  • 23.01. – Lechia Dzierżoniów (IV liga)
  • 30.01. – Piast Żmigród (III liga)
  • 06.02. – KKS 1925 Kalisz (II liga) 
  • 12.02. – Odra Opole (I liga)
  • 20.02. – Foto-Higiena Gać (III liga)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *