Mecze kontrolne dolnośląskich drużyn z niższych lig [SPARINGI ZIMA 2021]

IV liga – sparingi zima 2021

WSCHÓD

AKS Strzegom

  • 23 stycznia: AKS Strzegom – Orkan Szczedrzykowice (13)
  • 30 stycznia: AKS Strzegom – Płomień Radwanice (12)
  • 3 lutego: Apis Jędrzychowice – AKS Strzegom (18)
  • 6 lutego: Lotnik Jeżów Sudecki – AKS Strzegom (14)
  • 10 lutego: AKS Strzegom – Kuźnia Jawor (17.30)
  • 13 lutego: AKS Strzegom – Stal Chocianów (12)
  • 20 lutego: AKS Strzegom – Polonia-Stal Świdnica (12)
  • 24 lutego: AKS Strzegom – Konfeks Legnica (17.30)
  • 27 lutego: Zagłębie Lubin CLJ – AKS Strzegom (12)

 

Piast Nowa Ruda

  • 23 stycznia: LKS Granit Roztoka
  • 30 stycznia: Kuźnia Jawor
  • 06 lutego: Karkonosze Jelenia Góra
  • 06 lutego: Czarni Otmuchów
  • 13 lutego: Orzeł Lubawka
  • 20 lutego: Lechia Dzierżoniów
  • 27 lutego: Włókniarz Kudowa-Zdrój
  • 06 marca: LKS Grom Witków

 

Nysa Kłodzko

  • 30 stycznia: Miedź Legnica (Juniorzy)
  • 13 lutego: Czarni Otmuchów
  • 17 lutego: Bielawianka Bielawa
  • 20 lutego: GKS Głuchołazy
  • 27 lutego: Słowianin Wolibórz

 

Lechia Dzierżoniów

  • 23.01: Ślęza Wrocław (III liga) – Lechia Dzierżoniów
  • 27.01: Odra Wodzisław (IV liga) – Lechia Dzierżoniów (Rybnik)
  • 30.01: Stal Brzeg (III liga) – Lechia Dzierżoniów
  • 06.02: GKS Głuchołazy (IV liga) – Lechia Dzierżoniów
  • 13.02: Lechia Dzierżoniów – Śląsk Wrocław (CLJ)
  • 13.02: Lechia Dzierżoniów – Venus Nowice
  • 20.02: Piast Nowa Ruda – Lechia Dzierżoniów
  • 27.02: Lechia Dzierżoniów – WKS Wierzbice

 

MKP Wołów

  • 23 stycznia – Zagłębie II Lubin
  • 30 stycznia  – Chrobry II Głogów
  • 07 lutego – Mewa Kunice
  • 13 lutego – Polonia-Stal Świdnica
  • 20 lutego – Konfeks Legnica

 

Orzeł Prusice

  • 07.02. – FC Wrocław Academy U19
  • 13.02. – WKS Śląsk Wrocław U17
  • 17.02. – Orzeł Palowice
  • 21.02. – Polonia Wrocław
  • 24.02. – Foto-Higiena Gać
  • 27.02. – Galakticos Solna

 

Piast Żerniki

  • 23.01. – Zagłębie Lubin CLJ – Piast Żerniki
  • 30.01. – Piast Żerniki- Burza Godzieszowa (O) godz 10:00 stadion Sztabowa
  • 06.02. – Piast Żerniki – Zenit Międzybórz (O) godz. 12:00 stadion Sztabowa
  • 13.02. – Piast Żerniki – Pogoń Oleśnica (O) godz. 12:00 stadion Sztabowa
  • 20.02. – Piast Żerniki – WKS Śląsk Wrocław CLJ godz. 12:00 stadion Sztabowa
  • 27.02. – Piast Żerniki – Foto Higiena Gać (III)

 

ZACHÓD

Kuźnia Jawor

  • 23 stycznia: KS Męcinka, godz. 15:30
  • 30 stycznia: Piast Nowa Ruda, godz. 14:30
  • 06 lutego: LKS Granit Roztoka, godz. 11:30
  • 10 lutego: AKS Strzegom, godz. 17:30
  • 13 lutego: Kaczawa Bieniowice, godz. 14:30
  • 20 lutego: Orzeł Lubawka, godz. 14:30
  • 27 lutego: Włókniarz Mirska, godz. 14:00
  • 28 lutego: Karolina Jaworzyna Śląska

 

Karkonosze Jelenia Góra

  • 16 stycznia: Karkonosze JS (12)
  • 23 stycznia: Górnik Złotoryja (12)
  • 31 stycznia: Śląsk Wrocław CLJ (12)
  • 06 lutego: Piast Nowa Ruda (12)
  • 13 lutego: Zagłębie II Lubin (12)
  • 20 lutego: Miedź II Legnica (12)
  • 27 lutego: Lotnik Jeżów Sudecki (12)

 

Orkan Szczedrzykowice

  • 23 stycznia: AKS Strzegom
  • 30 stycznia: Miedź Legnica ( JM)
  • 06 lutego: GKS Sparta Rudna
  • 13 lutego: Miedź Legnica ( JS)
  • 20 lutego: Górnik Złotoryja
  • 27 lutego: Kaczawa Bieniowice
  • 06 marca: Polonia Środa Śląska ?

 

Konfeks Legnica

  • 30 stycznia: Górnik Lubin (11)
  • 06 lutego: Zryw Kłębanowice (11)
  • 13 lutego: Czarni Rokitki (11)
  • 17 lutego: AKS Strzegom (18)
  • 20 lutego: Miejski Klub Piłkarski w Wołowie (11)
  • 27 lutego: BKS Bolesławiec (11)

 

Prochowiczanka

  • 06 lutego: LKS Iskra Księginice (w Lubinie)
  • 13 lutego: Zryw Kłębanowice (Legnica)
  • 20 lutego: Górnik Lubin (Lubin)
  • 27 lutego: Czarni Rokitki
  • 06 marca: Mewa Kunice ?

 

Górnik Złotoryja

  • 23 stycznia: Karkonosze Jelenia Góra
  • 30 stycznia: Odra Ścinawa
  • 06 lutego: Orzeł Lubawka
  • 13 lutego: Iskra Księginice
  • 20 lutego: Orkan Szczedrzykowice
  • 27 lutego: Gryf Gryfów Śląski
  • 06 marca Miedź Legnica (JS) – mecz zostanie rozegrany w innym terminie

 

Odra Ścinawa

  • 30/31 stycznia – Górnik Złotoryja
  • 6/7 lutego – Górnik Lubin
  • 13/14 lutego – Bielawianka Bielawa
  • 20/21 lutego – Apis Jędrzychowice
  • 27/28 lutego – Dąb Sława-Przybyszów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *