Dolnośląskie transfery ZIMA 2021. Od Ekstraklasy do B klasy [FAKTY, PLOTKI]

Zagłębie Lubin – transfery, plotki,  spekulacje

Łukasz Poręba

Łukasz Poręba znalazł się na celowniku Herthy Berlin – informuje portal meczyki.pl. Niemcy od dłuższego czasu mają 20-latka na swoim radarze. W czerwcu jego kontrakt z Zagłębiem Lubin będzie ważny tylko rok. To będzie tak naprawdę ostatni dzwonek, aby wziąć za niego poważne pieniądze. O piłkarza pyta także Hellas Verona.

***

Łukasz Łakomy 

Na mocy porozumienia pomiędzy Zagłębiem Lubin i Legią Warszawa, z pierwszym zespołem Miedziowych trenować będzie 19-letni środkowy pomocnik Łukasz Łakomy. Tym samym znalazł się w kadrze pierwszego zespołu lubinian, która przebywa obecnie na obozie przygotowawczym w tureckim Belek.

***

Dawid Pakulski

Wychowanek Zagłębia Dawid Pakulski znalazł się w kręgu zainteresowań Slovana Liberec, klubu występującego na najwyższym szczeblu ligowym w Czechach.

***

Pierwsza drużyna Zagłębia przebywa na zimowym obozie przygotowawczym w Turcji. Razem z seniorskim zespołem do Belek polecieli zawodnicy AP KGHM Zagłębie – Mateusz Kizyma, Szymon Weirauch, Rafał Adamski, Oliwier Sławiński, a także włączony niedawno do szerokiej kadry Miedziowych Daniel Dudziński.

 

One thought on “Dolnośląskie transfery ZIMA 2021. Od Ekstraklasy do B klasy [FAKTY, PLOTKI]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *