Orzeł Prusice szuka analityka. Klub zaprasza do współpracy osobę niepełnosprawną

IV-ligowy Orzeł Prusice wyszedł z ciekawą inicjatywą. Do sztabu trenerskiego chce zaprosić osobę niepełnosprawną, która zajęłaby się analizami video.

 

Dolnośląskie transfery ZIMA 2021. Od Ekstraklasy do B klasy [FAKTY, PLOTKI]

Orzeł Prusice w rundzie wiosennej chce zaprosić do stałej współpracy w sztabie trenerskim osobę niepełnosprawną, która podjęłaby się opracowywania analitycznego (zgodnie ze wskazaniami trenera pierwszej drużyny Huberta Gałczyńskiego) materiałów wideo z meczów i treningów drużyny seniorskiej.

 

„Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, interesujesz się piłką nożną, posiadasz komputer umożliwiający podstawowe przetwarzanie plików wideo (zapewnimy oprogramowanie wspomagające analizę wideo), chciałbyś przeżyć emocjonującą przygodę na ławce trenerskiej? Ta inicjatywa jest dla Ciebie – zapraszamy do kontaktu” – czytamy na storni Orła.

 

„Jesteśmy klubem amatorskim opierającym działalność na wolontariacie, lecz co do aktywności organizacyjnej, sportowej i szkoleniowej stawiamy sobie ambitne cele i staramy się być profesjonalni a przyświecają nam słowa, które wypowiedział trener Andrzej Strejlau „Piłka na poziomie klasy C i reprezentacji Polski jest taka sama. Różnica polega na tym, że w reprezentacji gra się szybciej.”

 

Kontakt telefoniczny, który widnieje na fanpage’u Orła – 661 749 648.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *