Zrył murawę boiska. Wpadł na gorącym uczynku, bo się zakopał

To chyba nowa, idiotyczna moda wśród niespełnionych rajdowców. Szaleją na zaśnieżonych boiskach samochodami nie zważając na to, że niszczą w ten sposób murawę. 21-latek wpadł na gorącym uczynku, bo… się zakopał.

 

Kurs sędziowski 2021. Zapisy na ostatniej prostej [ZGŁOŚ SIĘ]

To chyba nowa, idiotyczna moda wśród niespełnionych rajdowców. Szaleją na zaśnieżonych boiskach samochodami nie zważając na to, że niszczą w ten sposób murawę. Jeden z takich idiotów wpadł na gorącym uczynku, bo… się zakopał.

 

W niedzielę, 17 stycznia młody mężczyzna wjechał samochodem na boisko A-klasowej drużyny Tęcza Kwietno. Prawdopodobnie chciał „pokręcić bączki” na pokrytej śniegiem, zmrożonej murawie. Niestety, boisko po jego wyczynach wygląda tragicznie – w wielu miejscach pokryte jest głębokimi koleinami (tutaj zobaczycie zdjęcia na stronie Echo Średzkie).

 

Szczęście w nieszczęściu, sprawcę udało się złapać na gorącym uczynku. Jego samochód bowiem ugrzązł w koleinach. Policjanci, którzy zjawili się na miejscu, zastali na miejscu również traktor, który miał wyciągnąć pojazd sprawcy.

 

Miejmy nadzieję, że 21-letni mężczyzna surowo odpowie za swoją bezmyślność. Niestety, nie jest to odosobniony taki przypadek w ostatnim czasie. Kilka dni wcześniej na boisku B-klasowej Odry Uraz urządzono… kulig.

 

„Boisko piłkarskie nie jest miejscem robienia kuligu i jeżdżenia autem czy traktorem. Mieszkańcy czy żartownisie naszej miejscowości, którzy w dniu dzisiejszym urządzili sobie zabawę na naszym boisku w ciągu 48h mają się zgłosić do prezesa klubu. Inaczej sprawa trafia na policję. Ps. Na słupie są kamery, a po za tym w urazie każdy wie kto z kim, gdzie, kiedy, po co i na co…” – czytamy na klubowym fanpage’u.

 

Na tym jednak nie koniec. “Samochodowi wandale” dawali o sobie ostatnio znać również m.in. w Osetnicy czy Mietkowie. 

 

fot.echosredzkie.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *