Raków – Pogoń transmisja TV ONLINE [29.01. NA ŻYWO – GDZIE OGLĄDAĆ?]

Raków – Pogoń transmisja TV ONLINE. W meczu 15. kolejki Raków Częstochowa zagra z Pogonią Szczecin. Gdzie oglądać mecz na żywo TV ONLINE?

 

Raków – Pogoń transmisja na żywo

W piątek na ligowe boiska wracają drużyny ekstraklasy. Jako pierwsze zagrają jedenastki Zagłębia i Wisły Płock, ale ciekawiej zapowiada się spotkanie w Bełchatowie. Śmiało można powiedzieć, że przed nami hit pierwszej ?wiosennej?, a w sumie 15., kolejki PKO Ekstraklasy. W Bełchatowie 2. w tabeli Raków Częstochowa będzie podejmował 3. Pogoń Szczecin.

 

Gospodarze to rewelacja ligi. W przerwie zimowej Raków był jednym z najaktywniejszych klubów ekstraklasy na rynku transferowym. Z ekipą prowadzoną przez Marka Papszuna pożegnał się bramkarz Jakub Szumski, który odszedł do tureckiej ligi, a stoper Maciej Wilusz został wypożyczony do Śląska Wrocław. Szumskiego zastąpił Dominik Holec wypożyczony ze Sparty Praga. Znów w Częstochowie będzie grał Jarosław Jach. Zespół wzmocnił także utalentowany 16-latek z Korony Kielce ? Iwo Kaczmarski.

 

Raków – Pogoń transmisja na żywo

Spotkanie na GIEKSA Arenie poprowadzi jako sędzia główny Jarosław Przybył z Kluczborka. Na liniach pomagać mu będą Sebastian Mucha i Bartosz Kaszyński, a sędzią technicznym będzie Patryk Gryckiewicz. Bartosz Frankowski będzie sędzią VAR, a w roli asystenta wesprze go Piotr Lasyk.

 

Gdzie oglądać mecz Raków – Pogoń?

Mecz Rakowa Częstochowa z Pogonią Szczecin będzie można oglądać na żywo podczas transmisji w telewizji oraz  w internecie. Sprawdźcie szczegóły na następnej stronie. 

 

Wyniki ostatnich meczów Rakowa z Pogonią

Mecz w Bełchatowie pomiędzy Rakowem i Pogonią będzie 9. meczem między obiema drużynami w historii. Dwa razy spotkały się one w poprzednim sezonie, a poprzednie mecze odbyły się w latach 90. ubiegłego wieku.

  • Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 0:0
  • Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 1:2
  • Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 0:2
  • Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 1:1
  • Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 2:1
  • Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 2:1
  • Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 0:0
  • Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin 3:0

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.