Foto-Higiena Gać zaprezentowała dziewięciu nowych zawodników

Dziewięciu nowych zawodników znalazło się w kadrze Foto-Higieny Gać na rundę wiosenną III ligi. Oto nowe twarze w zespole.

 

Transfery dolnośląskich klubów III LIGA ? ZIMA 2020

Przemysław Ujas gra na pozycji pomocnika, ostatnie kilka sezonów spędził w IV-ligowym Mechaniku Brzezina. W przeszłości grał m.in. w Piaście Żerniki czy Błękitnych Jerzmanowo oraz występował w drużynach futsalowych. Przyszedł do Gaci na zasadzie transferu definitywnego.

 

Krystian Pabiniak gra na pozycji obrońcy. Ostatnio był zawodnikiem KS Żórawina, która występuje we wrocławskiej klasie okręgowej. W przeszłości grał w takich drużynach jak m.in. GKS Kobierzyce oraz Śląsk Wrocław. Przyszedł do Gaci na zasadzie transferu definitywnego.

 

Tymoteusz Seweryn to bramkarz. Ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w MKP Wołów, teraz został wypożyczony Ze Śląska Wrocław do Foto-Higieny. W przeszłości reprezentował m.in. Unię Złoty Stok oraz Orła Ząbkowice Śl.

 

Pomocnik Paweł Pytel jest zawodnikiem Karkonoszy Jelenia Góra, który rundę jesienną spędził na wypożyczeniu w GKS-ie Mirków. Teraz na zasadzie wypożyczenia do końca obecnego sezonu trafił do Foto-Higieny.

 

Ze Ślęzy Wrocław do Foto-Higieny został wypożyczony Jakub Telatyński. 20-letni pomocnik jesienią zagrał w III lidze 139 minut w 7 spotkaniach.

 

Napastnik Sebastian Jaroszyński rundę jesienną spędził w Polonii/Stali Świdnica, w której zagrał w 16 meczach, spędził 537 minut na boisku oraz zdobył jedną bramkę. Do Gaci przyszedł na zasadzie transferu definitywnego.

 

Obrońca Paweł Baj został do Foto-Higieny wypożyczony z FC Wrocław Academy. W przeszłości grał w takich drużynach Śląsk Wrocław, Polonia Wrocław oraz Sokół Marcinkowice.

 

Filip Skórnica to obrońca, który został ostatnie pół roku spędziła na wypożyczeniu w GKS-ie Mirków ze Ślęzy Wrocław. Do Gaci trafił na zasadzie transferu definitywnego.

 

Pomocnik Mateusz Olikiewicz jest wychowankiem Piasta Żmigród. Rundę jesienną spędził w V lidze wielkopolskiej, w drużynie Piast Kobylin. W przeszłości grał w takich drużynach jak Piast Żmigród, Polonia Trzebnica oraz Orzeł Prusice. Do Foto-Higieny został wypożyczony do końca obecnego sezonu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.