Transfery w niższych ligach. Meksykanin w okręgówce, Brazylijczyk w IV lidze

Edwin Valencia Rodriguez z Meksyku w okręgówce, a Allan de Paula z Brazylii w IV lidze. Oto najnowsze transfery drużyn z Jedliny-Zdroju oraz Nowej Rudy.

 

„Ostatnia rozegrana kolejka”, czyli kiedy tabela może zostać uznana za końcową

Zdrój Jedlina-Zdrój poinformował o pozyskaniu 23-letniego Edwina Valencii Rodrigueza, dla którego Zdrój będzie pierwszym klubem w Polsce.

 

„Edwin pochodzi z miasta Puebla w środkowym Meksyku, a do naszego kraju przyjechał za wybranką swojego serca. Warto zauważyć też, że będzie to pierwszy Meksykanin, który oficjalnie występować będzie w naszym regionie. Gracz ten jest zawodnikiem ofensywnym i najlepiej czuje się w środku pomocy, jednak może też grać na jej bokach i w spotkaniach sparingowych pięciokrotnie zdołał wpisać się na listę strzelców, strzelając dwie bramki ekipom Górnika Nowe Miasto Wałbrzych i MKS-u Szczawno-Zdrój, oraz zdobywając jednego hola w starciu z zespołem KS Legnickie Pole” – informuje klub z wałbrzyskiej okręgówki.

 

Tymczasem do IV-ligowego Piasta Nowa Ruda dołączył Allan de Paula. 22-letni Brazylijczyk jest już w regionie znacznie dłużej, bowiem w ostatnim czasie reprezentował barwy Górnika Wałbrzych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *