Okręgowy Puchar Polski. Ślęza po wygranej w Gaci w finale zagra z Piastem

Ślęza Wrocław wygrała w Gaci z Foto-Higieną w półfinale Okręgowego Pucharu Polski. W finale żółto-czerwoni zagrają z Piastem Żmigród.

Jest decyzja DolZPN w sprawie wznowienia rozgrywek w niższych ligach

W drugim meczu półfinałowym okręgowego Pucharu Polski w strefie wrocławskiej Foto-Higiena Gać podejmowała Ślęzę Wrocław. W pierwszej połowie nie padły żadne gole, ciekawiej było po zmianie stron. W 52 min. dwójkową akcję Mateusza Stempina i Piotra Stępnia ten drugi zamienił na gola. Dwie minuty później wyrównał Mateusz Olikiewicza. Losy meczu rozstrzygnęły się w 84 min., kiedy Robert Pisarczuk wykorzystał rzut karny dla przyjezdnych.

W finale okręgowego Pucharu Polski w strefie wrocławskiej Ślęza zagra z Piastem Żmigród, który w półfinale przed tygodniem pokonał Sokoła Marcinkowice 2:0.