Pierwszy wygrana Łobodzińskiego na ławce rezerw Miedzi

Miedź II Legnica wygrała bardzo ważny mecz z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie się w III lidze. Podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego pokonali na wyjeździe ROW Rybnik 3:1.

 

“Covidowe” wsparcie dla klubów z niższych lig. Sprawdźcie, ile kluby dostaną

Pierwsza połowa przyniosła ze sobą tylko jedną bramkę. W 42 minucie Hamza podał do Bruno, ten wszedł w pole karne do końcowej linii, na drodze Brazylijczyka stanął obrońca, który nie zdążył zablokować strzału z prawie zerowego kąta zawodnika Miedzi, którym umieścił piłkę w siatce.

 

Po przerwie Miedź zdobyła jeszcze dwa gole. Najpierw w 70 minucie gry Burgering podał wzdłuż linii bramkowej mocną piłkę, a do siatki wpakował ją Caetano. Bliźniacza sytuacja miała miejsce 11 minut później. Tym razem Niewiadomski zagrał do Pojaska, który zdobył trzeciego gola. Bramkę dla gospodarzy zdobył w końcówce meczu Piotr Pacholski.

 

Był to drugi mecz pod wodzą Wojciecha Łobodzińskiego w roli szkoleniowca rezerw. Po remisie z Polonią Nysa, legniczanie wygrali bardzo ważny mecz, dzięki czemu odskoczyli od strefy spadkowej na 4 punkty (jeszcze przed sobotnimi meczami).

 

źródło: miedzlegnica.eu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *