Raków – Lech TV ONLINE [17.10. GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?]

Raków – Lech TV ONLINE. Debiut Macieja Skorży w 25. kolejkce PKO Ekstraklasy. Gdzie oglądać mecz na żywo w TV oraz ONLINE?

 

Raków – Lech transmisja na żywo

Mimo że obie drużyny dzieli w tabeli PKO Ekstraklasy sporo miejsc i punktów, mecz Rakowa Częstochowa z Lechem Poznań zapowiada się na hit 25. kolejki. W dużej mierze ze względu na fakt, że na ławce trenerskiej ponownie „zadebiutuje” Maciej Skorża. Lech z pewnością chciałby jeszcze namieszać w górnej połówce tabeli, ale do tego potrzeba punktów i to od sobotniego meczu z Rakowem.

 

– Skupiamy się bardziej na stracie, jaką mamy do Rakowa, czyli tych dziesięciu punktach. Jeżeli okaże się, że czwarte miejsce zagra w eliminacjach do europejskich pucharów, to będzie OK. Ja skupiam się jednak bardziej na naszej drużynie. Oczywiście analizowaliśmy Raków i przedstawiliśmy zespołowi wnioski, ale dla mnie najważniejsze jest to, jak będziemy realizowali swoje założenia i jak nasza drużyna, przeciwko tak dobrze zorganizowanemu rywalowi, jakim jest ekipa z Częstochowy, będzie funkcjonować w różnych fazach gry – zapowiada nowy szkoleniowiec Kolejorza.

 

Raków – Lech transmisja na żywo

Daniel Stefański będzie arbitrem głównym meczu Rakowa z Lechem. Jego asystentami będą Konrad Sapela i Dawid Golis. Arbitrem technicznym tego spotkania będzie Paweł Pskit. Obsługą VAR zajmie się Tomasz Kwiatkowski, a jego asystentem będzie Michał Obukowicz.

Gdzie obejrzeć mecz Raków – Lech?

Spotkanie Rakowa Częstochowa z Lechem Poznań będzie można obejrzeć na żywo podczas transmisji w telewizji oraz  w Internecie. Sprawdźcie szczegóły na następnej stronie. 

 

Wyniki ostatnich meczów Rakowa z Lechem

  • Lech Poznań – Raków Częstochowa 0:2
  • Lech Poznań – Raków Częstochowa 3:3
  • Lech Poznań – Raków Częstochowa 3:0
  • Raków Częstochowa – Lech Poznań 2:3
  • Raków Częstochowa – Lech Poznań 1:0
  • Raków Częstochowa – Lech Poznań 0:2
  • Lech Poznań – Raków Częstochowa 5:0
  • Lech Poznań – Raków Częstochowa 1:1
  • Raków Częstochowa – Lech Poznań 2:0
  • Raków Częstochowa – Lech Poznań 0:0

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *