Widzew – Miedź ONLINE TV (30.04. GDZIE OBEJRZEĆ ZA DARMO?)

Widzew – Miedź ONLINE TV. Mecz Widzew łódź – Miedź Legnica już dziś, w piątek 30 kwietnia. Gdzie obejrzeć na żywo w TV oraz ONLINE?

 

Widzew – Miedź transmisja na żywo

28. kolejka I ligi rozpocznie się dziś w Łodzi. Od bardzo ważnego meczu, w którym Widzew będzie podejmował Miedź. Obie drużyny wciąż walczą o awans do ekstraklasy, ale muszą zacząć częściej punktować, bo ostatnio z tym bywało również. W ostatniej kolejce co prawda obie drużyny wygrały, ale wcześniej bywało z tym różnie.

 

Obecnie Widzew jest na 8. miejscu w tabeli, Miedź jest 10. Legniczanie tracą do łodzian 3 punkty, ale mają 2 mecze mniej rozegrane. Z kolei Widzew do strefy barażowej traci obecnie 7 punktów (Widzew – 10).

 

Widzew – Miedź transmisja na żywo

– Mamy pewne problemy kadrowe, ale dobrze wróciliśmy, wygrywając mecz. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że covid w jakimś stopniu zaznaczył się na zdrowiu zawodników. Czekają nas mecze co trzy dni, więc na pewno będziemy rotować składem. Zastanawiamy się też nad tym, jak optymalnie przygotować do rywalizacji tych, którzy są po covidzie – mówi Jan Woś, II trener Miedzi.

 

Gdzie obejrzeć mecz Widzew – Miedź?

Mecz Widzew Łódź – Miedź Legnica już dziś, w piątek 30 kwietnia 2021. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo w telewizji oraz w Internecie? Sprawdź na następnej stronie.  

 

Wyniki ostatnich meczów Widzewa z Miedzią

  • Miedź Legnica – Widzew Łódź 1:1
  • Miedź Legnica – Widzew Łódź 6:1
  • Widzew Łódź – Miedź Legnica 0:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *