Raków – Arka ONLINE TV [FINAŁ PUCHARU POLSKI – GDZIE OGLĄDAĆ?]

Raków – Arka ONLINE TV. Finał Pucharu Polski już dziś, 2 maja 2021 roku. Gdzie oglądać transmisję Raków – Arka online oraz w telewizji?

 

Finał Raków – Arka na żywo

Finał Pucharu Polski Raków Częstochowa ? Arka Gdynia już dziś, w niedzielę 2 maja na Arena Lublin. Ekipa spod Jasnej Góry walczy o swoje pierwsze trofeum, podczas gdy zawodnicy z Trójmiasta o trzecie w tych rozgrywkach. ? Nie patrzę na to, ile zdobycie tego trofeum będzie oznaczało dla mnie, ale na to, jakie ma to znaczenie dla klubu, czyli zawodników i kibiców ? mówi Dariusz Marzec, szkoleniowiec Arki Gdynia.

 

Raków to rewelacja ekstraklasy. Arka gra z różnym powodzeniem w I lidze, ale wciąż z szansami na powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Faworyt wydaje się oczywisty, ale? ? Rola faworyta nie jest łatwa, bo to Arka Gdynia nie będzie miała nic do stracenia. Jednak my się do niej przyzwyczailiśmy, występujemy z tym piętnem w lidze od dłuższego czasu. Musimy to udźwignąć ? mówi Marek Papszun, szkoleniowiec Rakowa Częstochowa.

 

Finał Raków – Arka na żywo

Od 2014 roku przez 5 lat finały Pucharu Polski odbywały się 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. W związku z obostrzeniami przed rokiem mecz został przeniesiony do Lublina.

 

Gdzie oglądać finał Raków ? Arka?

Finał Pucharu Polski 2021 już dziś, w niedzielę 2 maja. Wszystko na temat transmisji telewizyjnej oraz internetowej meczu finałowego z Lublina na następnej stronie.

 

Dotychczasowe mecze Rakowa z Arką

  • Raków Częstochowa – Arka Gdynia 3:2
  • Arka Gdynia – Raków Częstochowa 3:2
  • Raków Częstochowa – Arka Gdynia 2:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *