Okręgówka Wrocław. Barycz gromi, duże emocje w Jelczu-Laskowicach

27. kolejka Okręgówka Wrocław. Lider gromi, WKS wykorzystuje pauzę Pogoni. Duże emocje w Jelczu-Laskowicach.

Kolejny klub z okręgówki zdegradowany. Zapadły też inne kary

Lider z Sułowa grał w niedzielę, na zakończenie kolejki, ze Strzelinianką. Gospodarze byli murowanym faworytem i z tej roli wywiązali się znakomicie, pokonując gości 9:0. Barycz do przerwy prowadziła 1:0 po golu Adriana Puchały. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie – Puchała dołożył jeszcze dwie, hat tricka ustrzelił również Dawid Bąk. Dwa gole zdobył Krystian Pasternak, a jednego Sebastian Zagórski.

Pogoń Oleśnica tym razem pauzowała, z czego skorzystał WKS Wierzbice, który wygrał 4:0 w Międzyborzu z Zenitem. Po dwie bramki dla gości strzelili Rafał Rybiński oraz Michał Ociesa.

Po zdegradowaniu Burzy Godzieszowa, tuż za podium wskoczył Orzeł Pawłowice. Wrocławianie wygrali z Kolektywem Radwanice 4:2. Bramki w niedzielnym meczu strzelali Chrystian Edelbauer, Cezary Wyglądacz – 2 i Dawid Zadka oraz Dawid Błachut i Marcin Muraszkiewicz.

Orzeł wyprzedził Wiwę, która bezbramkowo zremisowała w Środzie Śląskiej z Polonią.

Remis również w Jelczu-Laskowicach, ale tam kibice oglądali aż 6 goli w meczu Czarnych z Galakticos Solna. Hat-tricka dla gospodarzy ustrzelił Aleksandr Mulyk, dla gości trafiali Piotr Mrowiec – 2 i Adrian Repski.

Orzeł Marszowice wygrał z Zachodem Sobótka 2:1 po golach Pawła Skorupy i Mieczysława Przytuły.

Tymczasem w Malczycach Odra uległa KS-owi Żórawina 0:4, mimo że goście od 27 min. grali w osłabieniu. Dla przyjezdnych trafili Mariusz Sochań – 2, Przemysław Kiełcz oraz Mateusz Królik.

Parasol przedłużył swoje szanse na utrzymanie się pokonując Energetyka Siechnice 3:1. Dla wrocławian strzelali Piotr Dulik, Michał Woźnica i Artur Błaszczak, dla siechniczan trafił Paweł Szymiczek.