Orzeł Prusice nie dojechał na mecz do Ząbkowic Śl. Co się stało?

W sobotę w Ząbkowicach Śl. miały spotkać się dwa Orły – miejscowy i ten z Prusic. Goście jednak nie dojechali. Dlaczego? Władze klubu wydały oświadczenie w tej sprawie.

 

Zbiórka na rzecz rodziny tragicznie zmarłego zawodnika Burzy Bystrzyca

Mecz Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orzeł Prusice miał odbyć się ramach 29. kolejki wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi. Goście jednak nie dojechali, a po weekendzie gospodarze zapewne otrzymają punkty walkowerem.

 

Klub z Prusic wydał oświadczenie w tej sprawie. Poniżej jego treść:

Zarząd klubu MKS Orzeł Prusice wyraża ubolewanie z powodu sytuacji, która zaistniała w związku z mającym się odbyć w dniu dzisiejszym meczem 29 kolejki IV ligi Koleje Dolnośląskie gr. ‘Wschód’ – pomiędzy KS Orzeł Ząbkowice Śląskie a MKS Orzeł Prusice. Powodem niestawiennictwa drużyny Orła Prusice na stadionie przy ul. Kusocińskiego w Ząbkowicach Śląskich była niedająca się przewidzieć przyczyna losowa, leżąca po stronie firmy transportowej mającej zapewnić przewóz zawodników na mecz.

Zarząd Klubu MKS Orzeł Prusice pragnie przeprosić organizatorów meczu – drużynę gospodarzy KS Orzeł Ząbkowice Śląskie, kibiców i sędziów tego spotkania a przede wszystkim zawodników naszej drużyny i kibiców Orła Prusice za zaistniałą sytuację. Zarząd jednocześnie deklaruje, iż dołoży wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia tego typu sytuacji w przyszłości.

 

Grafika: Orzeł Prusice facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *