Podział na grupy w niższych ligach w podokręgu Wałbrzych

Komisja ds. Rozgrywek DolZPN – Podokręg Wałbrzych przedstawiła podział grup w niższych ligach w sezonie 2021/22.

 

Wrocławska B klasa w sezonie 2021/22 [PODZIAŁ NA GRUPY, MAPA]

Klasa okręgowa i A klasy będą tradycyjnie liczyły po 16 zespołów. Do B klasy zgłosiło się 58 drużyn i – ku zdziwieniu niektórych – zostały one podzielone na 5 grup, a nie 4. To oznacza, że grupy B klasy będą liczyły po 12 i 11 zespołów (przy 4 grupach byłoby po 15 i 14 drużyn).

 

Klasa okręgowa i A klasy wystartują 14/15 sierpnia, klasy B dwa tygodnie później – 29 sierpnia.

 

Klasa Okręgowa

  • Darbor Bolesławice (B)
  • Górnik Wałbrzych (B)
  • Grom Witków
  • Kryształ Stronie Śląskie
  • LKS Bystrzyca Górna (S)
  • Nysa Kłodzko (S)
  • Orzeł Lubawka (S)
  • Pogoń Pieszyce (S)
  • Polonia Bystrzyca Kłodzka (B)
  • Skałki Stolec
  • Unia Bardo (S)
  • Venus Nowice
  • Victoria Świebodzice
  • Włókniarz Kudowa Zdrój
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki
  • Zjednoczeni Żarów

 

Klasa A

Grupa I

  • AKS Strzegom II (B)
  • Czarni Wałbrzych
  • Górnik Boguszów Gorce
  • Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • Herbapol Stanowice
  • Karolina Jaworzyna Śląska (S)
  • KS Walim
  • MKS Szczawno Zdrój
  • Podgórze Wałbrzych
  • Sudety Dziećmorowice
  • Unia Bogaczowice
  • Włókniarz Głuszyca
  • Zagłębie Wałbrzych
  • Zdrój Jedlina Zdrój (S)
  • Zieloni Mokrzeszów
  • Zieloni Mrowiny

 

Grupa II

  • Bielawianka II Bielawa
  • Boxmet Piskorzów
  • Break Team Roztocznik (B)
  • Cukrownik Pszenno (S)
  • Czarni Sieniawka
  • Delta Słupice
  • Kłos Lutomia
  • Koliber Uciechów
  • Lechia Dzierżoniów II (A)
  • LKS Gola Świdnicka
  • LKS Marcinowice
  • Piławianka Piława Górna
  • Polonia Ząbkowice Śląskie
  • STEP Tąpadła/Wiry
  • Wierzbianka Wierzbna
  • Zieloni Łagiewniki

 

Grupa III

  • ATS Wojbórz
  • CIS Brzeźnica
  • Czermna Kudowa Zdrój
  • Granica Tłumaczów (B)
  • Iskra Jaszkowa Dolna
  • KS Polanica Zdrój
  • Łomniczanka Stara Łomnica
  • Orlęta Krosnowice
  • Pogoń Duszniki Zdrój
  • Sparta Ziębice (S)
  • Sudety Międzylesie
  • Śnieżnik Domaszków
  • Trojan Lądek Zdrój (S)
  • Unia Złoty Stok
  • Victoria Dębowiec
  • Zjednoczeni Ścinawka Średnia

 

Klasa B

Grupa I

  • KP MCK Mieroszów
  • Granit Roztoka II
  • Huragan Olszany
  • Iskra Witków Śląski
  • MKS Szczawno Zdrój II
  • Nysa Kłaczyna
  • Orzeł Witoszów Dolny (S)
  • Płomień Dobromierz
  • Sokół Kostrza
  • Szczyt Boguszów Gorce
  • Unia Jaroszów
  • Zieloni Mokrzeszów II

 

Grupa II

  • Błękitni Słotwina
  • Błyskawica Kalno
  • Grom Panków
  • LKS Piotrowice Świdnickie
  • PUO Wiśniowa (S)
  • Silesia Żarów
  • Sparta Przełom Pastuchów
  • STEP Tąpadła/Wiry II
  • Sudety Kątki (S)
  • Tęcza Bolesławice
  • Zjednoczeni Żarów II
  • Zryw Łażany

 

Grupa III

  • Błękitni Owiesno
  • Break Team Roztocznik II
  • Dąb Mościsko
  • Gryf Burkatów
  • LKS Bystrzyca Górna II
  • LKS Dobrocin
  • LKS Gilów
  • Piast Jaźwina
  • Płomień Makowice (S)
  • Płomień Sokolniki
  • Sparta Oleszna
  • Victoria Tuszyn

 

Grupa IV

  • Błękitni Niedźwiedź
  • Czarni Braszowice
  • Perła Płonica
  • Przedborowianka Przedborowa
  • Skałki Stolec II
  • Spartakus Byczeń
  • Ślęża Ciepłowody
  • Tarnovia Tarnów
  • Wieża Rudnica
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki II
  • Znicz Lubnów

 

Grupa V

  • Burza Dzikowiec
  • Hutnik Szczytna (S)
  • Kłos Laski
  • LKS Bierkowice
  • Piasek Potworów
  • Sparta Stary Waliszów
  • Tom-Dar Ludwikowice
  • WLKS Wambierzyce
  • Zamek Gorzanów (S)
  • Zamek Trzebieszowice
  • Zrzeszeni Niwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *