Wrocławska B klasa w sezonie 2021/22 [PODZIAŁ NA GRUPY, MAPA]

Oto grupy wrocławskiej B klasy w sezonie 2021/22. Rywalizacja będzie toczyła się w dziewięciu grupach. 

 

Wrocławska A klasa w sezonie 2021/22 [PODZIAŁ NA GRUPY, MAPA]

W poniedziałek (12 lipca) DolZPN przedstawił podział grup wrocławskiej B klasy na nowy sezon. Już doszło do jednej korekty, mogą być kolejne, więc trzeba pamiętać, że może to nie być ostateczna wersja.

 

Na dziś mamy w B klasie 123 drużyny, które zagrają w 9 grupach, czyli o jedną więcej niż w poprzednim sezonie. To pokłosie faktu, że doszło kilkanaście nowych zespołów (tutaj przeczytacie o tym więcej). Sześć grup jest 14-zespołowych, a trzy 13-zespołowe.

 

 

 

B klasa Wrocław sezon 2021/22

Grupa I

  • Orkan Borzęcin
  • Pirania Radziądz
  • KS Brzeg Dolny
  • KP II Brzeg Dolny
  • Olimpia Godzięcin
  • Lech Barkowo
  • Ruch Warzęgowo
  • LKS Krościna Wielka
  • Odra Uraz
  • Herosi Stary Wołów
  • Zryw Głębowice
  • Kusy Pogalewo
  • Rokita Brzeg Dolny
  • Kometa Krzelów

 

Grupa II

  • Sparta Wszemirów
  • Płomień Wisznia Mała
  • Tomtex Widawa Wrocław
  • KS Piotrkowice
  • Orzeł Biedaszków Wielki
  • Avia Ozorowice
  • Sokół Ujeździec Mały
  • Sokół Ujeździec Wielki
  • Piorun Koniowo
  • Masłowia Masłów
  • Sparta Będkowo
  • Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • Orzeł II Prusice
  • Dąb Kuraszków

 

Grupa III

  • KS Postolin
  • Olimpia Bukowinka
  • AP Oleśnica
  • Grom Szczodrów
  • Perła Węgrów
  • Piast Dobrzeń
  • KS Gręboszyce
  • Polonia Grabowno Wielkie
  • Czarni Łuczyna
  • KS Dziadowa Kłoda
  • Aktywne Łazy
  • Pogoń Cieszków
  • Widawa Stradomia
  • Pogoń II Syców

 

Grupa IV

  • Dąb Pruszowice
  • Widawa Grędzina
  • Błękitni Krzeczyn
  • Widawa II Bierutów
  • GKS II Mirków
  • GKS Kątna
  • KS Byków
  • LZS Zbytowa
  • KP 99 Śliwice
  • Pogoń Kopalina
  • Piast Miłocice
  • Burza Dębina
  • UKS Kiełczów Academy
  • Burza Godzieszowa

 

Grupa V

  • Skra Wojnowice
  • Zalesie Wójcice
  • Orzeł Święta Katarzyna
  • Sparta Wrocław
  • Jankowianka Wierzbno
  • Szaluna Zębice
  • Polonia Godzikowice
  • Rzemieślnik Oława
  • MKS Siechnice
  • Odra Kotowice
  • Czarni II Jelcz-Laskowice
  • Błękitni Siedlce
  • Czarni Sobocisko
  • Zorza Zabardowice

 

Grupa VI

  • Zryw Chociwel
  • KS Kurów
  • Kwarcyt Jegłowa
  • LZS Stary Śleszów
  • Orzeł Biały Kościół
  • Zorza Niemil
  • Ślęza Księginice Wielkie
  • Czarni Kondratowice
  • KP 86 Borek Strzeliński
  • Feniks Pławna
  • Pogoń Kowalów
  • Świteź II Wiązów
  • Korona Osiek

 

Grupa VII

  • Zieloni Wilczkowice
  • WKS II Wierzbice
  • Tarant Krzyżowice
  • GOKiS Kąty Wrocławskie
  • MKS Magnice
  • Galakticos II Solna
  • LKS Sadków
  • Polonia II Jaksonów
  • GLKS Mietków
  • Polonia II Bielany Wrocławskie
  • KP Wichrów
  • Błękitni Pustków Wilczkowski
  • Puma Pietrzykowice

 

Grupa VIII

  • Błękitni Chwalimierz
  • Orzeł Bukówek
  • Zorza Wilkszyn
  • Błyskawica Lenartowice
  • Błękitni Jerzmanowo
  • Wulkan Ogrodnica
  • Pagel Komorniki
  • Odra Słup
  • PKS Augustyn
  • Maślice Wrocław
  • Spartan Marszowice
  • Huragan Mrozów
  • Jeziorka Zakrzów

 

Grupa IX

  • Wratislavia II Wrocław
  • Sporting Wrocław
  • MKS Sołtysowice
  • GKS Kryniczno-Ligota Piękna
  • Silesia Szymanów
  • Lwy Wrocław
  • Orzeł II Pawłowice
  • Sparta II Wrocław
  • Tomtex Widawa II Wrocław
  • Błyskawica Szewce
  • Muchobór Wrocław
  • Różanka Wrocław
  • Malinka Malin
  • Pogoń Wrocław

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *