Do trzech razy sztuka? Brazylijczyk w końcu w Ślęzie

Alefe Lima Santos, 27-letni napastnik z Brazylii, został zawodnikiem Ślęzy Wrocław. Wiosnę spędził w IV-ligowym GKS-ie Mirków.

 

Z Bielawy do Wrocławia. Niewiadomski wrócił do Ślęzy

Ślęza będzie trzecim klubem w Polsce Brazylijczyka, który do Wrocławia trafił za trzecim podejściem. W sezonie 2018/19 występował on w Polonii-Stali Świdnica. Już wtedy wzbudził on zainteresowanie sztabu szkoleniowego Ślęzy i został zaproszony na testy latem 2019 roku.

 

?Brazylijczyk bardzo dobrze spisywał się w meczach sparingowych Ślęzy i praktycznie wszystko wskazywało na to, że dołączy do 1KS-u. Pewne okoliczności sprawiły jednak, że musiał on powrócić do swojego rodzinnego kraju. W Polsce Lima pojawił się ponownie już po rozpoczęciu rundy rewanżowej sezonu 2020/21. Podjął treningi ze Ślęzą Wrocław, ale w porozumieniu z 1KS-em, w rundzie wiosennej występował w GKS-ie Mirków? ? czytamy klubowej Ślęzy.

 

Teraz w końcu wszystko poszło tak jak trzeba. Lima od początku przygotowań trenował ze Ślęzą, zagrał we wszystkich sparingach i ostatecznie podpisał kontrakt z żółto-czerwonymi.

 

fot. Ślęza Wrocław

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.