III liga. Miedź II jak Ślęza, rezerwy Zagłębia nie dały rady Rekordowi

1. kolejka III ligi. W niedzielę dokończona została inauguracyjna kolejka III ligi z udziałem dwóch naszych drużyn. 

 

III liga. Foto-Higiena zaczyna od wygranej, Vinicius dał punkt w 96 minucie

W niedzielę swoje mecze rozegrały dwie nasze drużyny – rezerwy Zagłębia Lubin i Miedzi Legnica. Obie zagrały u siebie i obie nie wygrały choć, tylko Miedziowi zeszli z murawy pokonani.

 

Miedź II wywalczyła punkt w ostatniej akcji meczu, którą legniczanie przeprowadzili – podobnie jak w sobotę graczy Ślęzy Wrocław – w 6. minucie doliczonego czasu gry. Tym samym gospodarze zamknęli wynik, który w 3 min. otworzył Bruno Garcia. Polonia bardzo szybko wyrównała, bo już 14 min. do sitaki trafił Dawid Krzemień, a 19 min. gości na prowadzenie wyprowadził Jacek Wuwer. Ostatnie słowo należało jednak do legniczan, a konkretnie Filipa Balcewicza.

 

Lubinianie sezon rozpoczęli od porażki z Rekordem Bielsko-Biała 1:2. Goście prowadzili już 2:0, ale kiedy w 76 min. Patryk Kusztal zdobył gola kontaktowego wróciły nadzieje Miedziowych na korzystny rezultat. Niestety, choćby do remisu nie udało się już doprowadzić.

 

1. kolejka III ligi

  • Warta Gorzów Wielkopolski – Foto-Higiena Gać 0:1
  • LKS Goczałkowice Zdrój – Ślęza Wrocław 1:1
  • Odra Wodzisław Śląski – Piast Żmigród 1:1
  • Karkonosze Jelenia Góra – Gwarek Tarnowskie Góry 1:2
  • Miedź II Legnica – Polonia Bytom 2:2
  • Zagłębie II Lubin – Rekord Bielsko-Biała 1:2
  • Carina Gubin – MKS Kluczbork 1:1
  • Górnik II Zabrze – Pniówek Pawłowice 1:1
  • Stal Brzeg – Lechia Zielona Góra 2:1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *