Beniaminek królem “polowania”? Oto transfery Słowianina

Siedem transferów przed nowym sezonem zrobił beniaminek IV ligi Słowianin Wolibórz. Niektóre z nich – jak na czwartoligowe warunki – robią wrażenie.

 

Dużo powrotów i młodzieży. 11 nowych zawodników w Świdnicy

Łukasz Szczepaniak to doświadczony napastnik. Sześć sezonów spędził w Chrobrym Głogów, z którym awansował do I ligi. Na zapleczu ekstraklasy zagrał 152 mecze i zdobył 22 gole. Po odejściu z Głogowa grał jeszcze w Puszczy Niepołomice oraz RKS-ie Radomsko.

 

Kolejnym wzmocnieniem Słowianina jest Adam Bońkowski. 24-letni ofensywny pomocnik to wychowanek Nysy Kłodzko, który po kilku sezonach na półtora rundy przeniósł się do Bielawianki Bielawa, gdzie stanowił o sile zespołu. Ostatnie pół rundy ponownie reprezentował barwy Nysy Kłodzko.

 

Obsadę między słupkami ma wzmocnić Łukasz Malec. Doświadczony bramkarz grał m.in. w Wiśle Płock czy Lechii Dzierżoniów, ostatnio stanowił o sile Bielawianki Bielawa. Nowym golkiperem jest również Szymon Brandl, wychowanek Orła Ząbkowice Śląskie, który reprezentował jeszcze takie drużyny jak: FC Wrocław Academy oraz Nysa Kłodzko.

 

Defensywę beniaminka wzmocnią Filip Barski oraz Mateusz Krzymiński. Barski to doświadczony gracz z II-ligową przeszłością, który ostatnio lata spędził w Lechii Dzierżoniów, Foto-Higienie Gać oraz Nysie Kłodzko. Krzymiński jest wychowankiem Górnika Wałbrzych gdzie występował na poziomie II Ligi, ponadto reprezentował takie drużyny jak: AKS Strzegom, Foto-Higiena Gać i ostatnio Orzeł Lubawka.

 

Grono nowych gracz Słowianina uzupełnia pomocnik Tomasz Pierzchalski, 24-letni wychowanek Nysy Kłodzko.

 

fot. Słowianin Wolibórz 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *