To już koniec. Po 11 latach klub spod Wrocławia kończy działalność

KS Byków, klub z gminy Długołęka, który ostatnich 9 sezonów spędził w B, klasie kończy działalność.

 

Okręgówka Wrocław. Galaktyczny start, dwa hat-tricki na inaugurację

KS Byków powstał w 2010 roku. Po dwóch sezonach w klasie C, w 2012 roku zameldował się w „Bundeslidze”. Przygoda z tą klasą rozgrywkową trwała 9 lat. Mimo że początkowo KS zgłosił się do rozgrywek i miał grać w grupie IV, w niedzielę poinformował, że klub kończy działalność.

 

„Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali i współtworzyli Nasz Klub przez 11 lat! Szczególne podziękowania dla prezesa Pana Waldemara Hurkały, naszego zawodniko-trenero-kapitana Rafała Mecha, ale także dla każdego, kto zostawił swoje zdrowie i poświęcał czas dla drużyny!” – czytamy na klubowym fanpage’u.

 

fot. KS Byków

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *