Strzelił gola przewrotką i został wypożyczony. Piasecki w Stali Mielec

Fabian Piasecki został wypożyczony ze Śląska Wrocław do Stali Mielec do końca bieżącego sezonu. WKS nie pozyska już nowego napastnika.

Puchar Polski na Dolnym Śląsku. Mecze 1/32 i 1/16 finału [WYNIKI]

W niedzielę Fabian Piasecki strzelił wyrównującego gola (piękną przewrotką) w meczu Piast Gliwice – Śląsk Wrocław. W najbliższy weekend może zagrać już w barwach Stali Mielec, dokąd został wypożyczony do końca sezonu. 26-letni ma nadzieję na więcej grania. We Wrocławiu był bowiem zmiennikiem Erika Exposito, dotąd na murawie spędził w lidze 177 minut. Umowa zawarta między klubami zakłada jednak, że w przerwie zimowej Śląsk może sprowadzić zawodnika do Wrocławia.

 

WKS nie sprawdzi już żadnego napastnika do zespołu. Trener Jacek Magiera będzie miał do dyspozycji Exposito, Caye Quintanę i Sebastiana Bergiera.

 

Przypomnijmy, że urodzony we Wrocławiu piłkarz trafił do Śląska przed rozpoczęciem sezonu 2021/21 z Miedzi Legnica. Już w swoim ekstraklasowym debiucie zdobył bramkę, a w sumie poprzednie rozgrywki zakończył z 4 golami na koncie. W tym sezonie do siatki rywali trafiał w starciach z Paide, Araratem i Piastem. W sumie w barwach Śląska rozegrał 38 spotkań, z czego 10 w wyjściowym składzie, zdobywając siedem bramek.

 

fot. Śląsk Wrocław

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *