Okręgówka Wrocław. Czarna sobota gospodarzy, cztery gole Rudnickiego

6. kolejka wrocławskiej okręgówki. W sobotę rozegrano siedem meczów, z których gospodarze przegrali aż pięć. Dwa razy padł remis. Lider z Wrocławia grał w niedzielę i przegrał, oczywiście… u siebie.

4LigaWschód. Dwa gole Tragarza w doliczonym czasie, pierwsza porażka Baryczy

Na siedem meczów rozegranych w sobotę, aż pięć wygrali goście. Dwa spotkania zakończyły się podziałem punktów. Fatalną passę gospodarzy mógł przerwać lider Orzeł Pawłowice, który w niedzielę zmierzył się u siebie z Polonią Środa Śląska. Ale nie przerwał, bowiem goście wygrali 4:0. Więcej o tym meczu tutaj:  Po pięciu wygranych z rzędu lider pokonany u siebie

Tymczasem drugi w tabeli GKS Kobierzyce wygrał we Wrocławiu z Wratislavią 5:2. Dla gości trafiali Marcel Jamrozowicz, Krzysztof Kaczmarek, Jakub Gucwa, Radosław Wiaderkiewicz i Piotr Kozłowski. Dla wrocławian gole strzelili Marcin Kiczyński oraz Sławomir Domański.

Ostre strzelanie urządzili sobie gracze z Solnej, którzy gościli w Prusicach. Galakticos rozbili Orła 8:0, a bohaterem spotkania był Maciej Rudnicki, strzelec czterech goli. Dwa dołożył Kacper Izydorczyk, a po jednym Paweł Kuśmierek i Jakub Bolisęga.

Tuż za podium znajdują się Czarni z Jelcza-Laskowic, którzy wygrali na boisku beniaminka z Domaniowa 2:0. Gole dla przyjezdnych strzelali Dominik Chruściel oraz Radosław Florek.

Wielkie emocje w Kuźniczysku. Po pierwszej połowie Błysk prowadził z Polonią 2:0, a na listę strzelców wpisali się Szymon Delczyk i Andrii Melnyk. Goście z Bielan Wrocławskich grali jednak do końca. Po golach Rafała Miazgowskiego i Jakuba Pięty w 80 min. był remis. W 94 min. gospodarze mieli rzut karny, ale po strzale z 11 metrów piłka trafiła w poprzeczkę i wyszła w pole.

Drugi remis w kolejce padł w Żórawinie, gdzie KS mierzył się z Mechanikiem Brzezina. Gospodarze prowadzili po bramce Macieja Rynga, ale 2 minuty później wyrównał Jakub Masłowski.

Formy z początku sezonu, gdy wygrała dwa pierwsze mecze, nie może odnaleźć Odra Lubiąż. Beniaminek uległ Orłowi Marszowice 2:3, mimo że na początku II części spotkania prowadził 2:1. Gole strzelali Janusz Rosa i Mateusz Janas oraz Aleksandr Mulyk, Krzysztof Bury i Marcin Józefowicz.

Tymczasem Zenit Międzybórz przegrał z Wiwą Goszcz 0:2. Gole dla gości zdobyli Adrian Dąbrowski i Jakub Wojciechowski.