Jest nowym trener A-klasowej Polonii Wrocław

Mateusz Pałys został nowym trenerem A-klasowej Polonii Wrocław. Zastąpił Kornela Sagana, który zrezygnował ze stanowiska.

 

Trener wrocławskiej drużyny podał się do dymisji

?Życie nie lubi próżni, a czas się nie zatrzymał, dlatego po rezygnacji Trenera Kornela przystąpiliśmy do poszukiwań na rynku nowego szkoleniowca. Po intensywnych rozmowach do gry wkroczył czarny koń. Zadzwonił i rozmontował system, więc wybór był oczywisty. Dobrze znany zarządowi i zawodnikom, jedno serce ma żółto-czerwone, ale drugie z pewnością niebiesko-czerwone. Mamy zaszczyt przedstawić nowego maszynistę pierwszej drużyny ? trenera Mateusza Pałysa. Witamy na pokładzie, życzymy samych sukcesów i wprowadzenia drużyny na właściwe tory? ? czytamy na klubowym fanpage.

 

Jeszcze w ostatni weekend Pałys prowadził Czarnych Chrząstawa, czyli… ligowego rywala Polonii. Ze swoim byłym klubem zmierzy się jednak dopiero na wiosnę.

 

Po 7. kolejkach Polonia zajmuje 10. miejsce w tabeli grupy III wrocławskiej klasy A. Czarni są obecnie na 8. miejscu z jednym punktem przewagi nad wrocławianami. 

 

fot. Polonia Wrocław

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.