Transferowa bomba we wrocławskiej okręgówce. Kuświk w Zenicie!

Jeszcze niedawno strzelał gole w ekstraklasie, teraz ma zostać postrachem bramkarzy we wrocławskiej okręgówce. Grzegorz Kuświk został zawodnikiem Zenita Międzybórz.

 

Zmiana trenera w klubie z wrocławskiej okręgówki

57 goli w 241 meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Występy m.in. w GKS-ie Bełchatów, Ruchu Chorzów, Lechii Gdańsk czy Wiśle Płock. Teraz Grzegorz Kuświk wraca w rejony, z których startował do wielkiej piłki. Będąc jeszcze juniorem zbierał doświadczenie grając w zespole Gawin Królewska Wola. Po latach spędzonych na ekstraklasowych i I-ligowych boiskach 34-letni napastnik podpisał kontrakt z Zenitem. Będzie on jednocześnie pełnił funkcją II trenera.

 

Przypomnijmy, że w tym tygodniu nowym trenerem zespołu z Międzyborza został Mariusz Bełkowski, który zastąpił Pawła Schmidta, który zrezygnował przed tygodniem z powodów osobistych.

 

Zenit po 7. kolejkach zajmuje 13. miejsce w tabeli wrocławskiej okręgówki. Ma na koncie 6 punktów. Kuświk będzie miał okazję zadebiutować już w sobotę, 2 października, w meczu z Polonią Środa Śląska.  

 

Fot. Zenit Międzybórz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.