Transfer do A klasy za tonę ziemniaków. Ale cel szczytny

Transfery w niższych ligach czasem wywołują kontrowersje. Nie tym razem jednak. Bowiem gdy jest szczytny cel, to takiej inicjatywie można tylko przyklasnąć.

 

Okręgówka Wrocław. Remontada Czarnych w Kobierzycach, wysoki lot Orła

Transfer zawodnika z B klasy do A klasy za tonę ziemniaków? Czemu nie! „W dniu wczorajszym nasz klub przekazał w formie darowizny tonę ziemniaków na rzecz Domu Dziecka „Słoneczko” w Golance Dolnej. Taka była forma rozliczenia się za transfer Dawida Ryby z klubu Czarni Golanka Dolna i ustalenia z Prezesem w/w stowarzyszenia, który prywatnie jest ojcem Dawida i pracownikiem tego właśnie domu dziecka” – czytamy na fanpage’u Lubiatowianki Lubiatów.

 

W ramach uzupełnienia warto dodać, że Dawid Ryba jest zawodnikiem Lubiatowianka Lubiatów od rudny wiosennej sezonu 2020/2021, kiedy został wypożyczony, a następnie wywalczył z tym klubem awans do A klasy. Przed bieżącym sezonem przeprowadzony został transfer definitywny, a rozliczenie nastąpiło… po wykopkach.

 

Takim inicjatywom można tylko przyklasnąć. Dodajmy, że obecnie Lubiatowianka zajmuje 4. miejsce w grupie III legnickiej A klasy, natomiast Czarni Golanka Dolna jest 11. w grupie IV legnickiej B klasy.

 

Fot. Lubiatowianka Lubiatów 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *