Zmiana trenera III-ligowych Karkonoszy Jelenia Góra

Ołeksandr Szeweluchin nie jest już trenerem Karkonoszy Jelenia Góra. Beniaminka III ligi poprowadzi teraz Jacek Kołodziejczyk.

 

III liga. Sensacja na Kłokoczycach. Mecz na przełamanie dla Piasta

O zmianie na ławce trenerskiej Karkonoszy Jelenia Góra pierwszy napisał portal jg24.pl. Po przegranym meczu u siebie z Piastem Żmigród 0:1 zarząd beniaminka zdecydował o zakończeniu współpracy Ołeksandrem Szeweluchinem. Zastąpił go Jacek Kołodziejczyk, który dotychczas pracował z juniorami starszymi Karkonoszy. Na razie objął pierwszy zespół do końca sezonu, będzie również koordynatorem grup młodzieżowych w klubie.

 

Szeweluchin żegna się z Karkonoszami po ponad dwóch latach. Objął ówczesnego czwartoligowca w lipcu 2019. W pierwszym, niedokończonym sezonie, jego podopieczni zajęli 3. miejsce, ale mieli tyle samo punktów co zwycięzca. W minionych rozgrywkach wygrali zachodnią grupę IV ligi, a w barażach o awans do III ligi pokonali Lechię Dzierżoniów.

 

Start w III lidze beniaminka nie jest jednak usłany różami. W 13 meczach jeleniogórzanie zdobyli zaledwie 7 punktów i zajmują obecnie 13. miejsce w tabeli.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *