Trener czwartoligowca z Oławy zrezygnował po serii porażek

Krystian Pikaus zrezygnował z funkcji trenera czwartoligowego Moto-Jelcza Oława. Kto go zastąpi?

 

4LigaWschód. Ciężary lidera przy Osinieckiej, seria Mirkowa wciąż trwa

O rezygnacji trenera poinformował w niedzielę (7 listopada) klubowy fanpage. „Nieoczekiwanie dla klubu z prowadzenia pierwszej drużyny zrezygnował trener Krystian Pikaus. Jest to decyzja osobista trenera. Szanując jego wolę, dziękujemy za włożony wkład w dotychczasowy rozwój pierwszej drużyny i życzymy należnego wypoczynku” – czytamy. „Do końca sezonu (chodzi o jesienne mecze – przyp. red.) pozostały do rozegrania 3 mecze. Zarząd klubu pracuje nad znalezieniem nowego trenera”.

 

Jak się dowiedzieliśmy, Krystian Pikaus zrezygnował już po ubiegłotygodniowej porażce w derbach z Sokołem Marcinkowice. W sobotę (6 listopada) Moto-Jelcz przegrał na wyjeździe ze Słowianinem Wolibórz 1:2, choć prowadził do 68 minuty 1:0. Na ławce trenerskiej oławian zasiadł w tym meczu Jarosław Fliśnik.  

 

Była to czwarta porażka oławian z rzędu, a dziewiąta w sezonie. Po 13. kolejkach MJO zajmuje 14. miejsce w tabeli wschodniej grupy IV ligi.

 

fot. Moto-Jelcz Oława facebook

One thought on “Trener czwartoligowca z Oławy zrezygnował po serii porażek

  1. I tak to jest , na skutek sędziowskiego wałka, Oława przegrywa na wsi i trener odchodzi. Pewnie gdyby nie przegrał, nie rezygnowałby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *