Zmiana trenera Foto-Higieny Gać. Powrót po latach

Zmiana trenera Foto-Higieny Gać, klubu z III ligi. Waldemara Tęsiorowskiego zastąpił Krystian Pikaus, który przed lat z powodzeniem prowadził ekipę spod Oławy.

 

Od rundy wiosennej na Dolnym Śląsku będzie można grać w piątki

Krystian Pikaus został nowym szkoleniowcem Foto-Higieny Gać, o czym pierwszy poinformował portal sportoweminuty.pl. Ostatnio 42-letni szkoleniowiec prowadził Moto-Jelcza Oława, z którym rozstał się pod koniec rundy jesiennej. Będzie to dla niego powrót do Gaci po przeszło sześciu latach. Poprzednio prowadził Foto-Higienę przez 8 lat. Wtedy jego podopieczni najpierw awansowali z okręgówki do IV ligi, a po roku do III ligi. Później prowadził jeszcze Stal Brzeg, Orła Marszowice i wspomniany Moto-Jelcz.

 

Teraz przychodzi do drużyny, której celem będzie utrzymanie się w III lidze. Po rundzie jesiennej Foto-Higiena znajduje się w strefie spadkowej, traci do miejsca bezpiecznego 2 punkty.

 

Pikaus zastąpił Waldemara Tęsiorowskiego, który spędził w Gaci pół roku. Objął Foto-Higienę, gdy okazało się, że jednak zostaje w III lidze, ale musiał budować zespół niemal od początku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *