Skrzydłowy za prawie milion rocznie trafił do rezerw Śląska

Bartłomiej Pawłowski przesunięty do drugoligowych rezerw Śląska Wrocław. Wszystko wskazuje na to, że ma skłonić skrzydłowego do rozstania się z klubem.

 

Dwóch nowy zawodników w Polkowicach. Górnik wzmacnia się przed walką o utrzymanie

?Decyzją pionu sportowego Bartłomiej Pawłowski rozpoczął treningi z drugą drużyną Śląska Wrocław? ? poinformowała w czwartek, 13 stycznia, klubowa strona Śląska. Komentarze w tej sprawie są zgodne ? rozpoczęła się akcja mająca na celu skłonienie niespełna 30-letniego skrzydłowego do rozstania się z klubem.

 

Pawłowski ma kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2023 roku. Według tygodnika Piłka Nożna zarabia on we Wrocławiu 994 tys. zł rocznie. To astronomiczna kwota biorąc pod uwagę fakt, jak niewiele dał do tej pory ten zawodnik zawodnik. W ciągu półtora roku zagrał w 34 meczach, w których strzelił 3 gole i zaliczył 2 asysty. Kiepsko Pawłowskiemu idzie zwłaszcza w systemie z wahadłowymi, w którym od dłuższego czasu gra drużyna Jacka Magiery.

 

Przypomnijmy, że rezerwy Śląska zajmują obecnie 11. miejsce w tabeli II ligi. Jeśli Pawłowski zagości w nich dłużej, może być sporym wzmocnieniem ekipy Krzysztofa Wołczka. 

 

fot. NI-FO Marcin Folmer

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *