Connect with us

B klasa

Idiota za kierownicą zniszczył boisko. Dostał ultimatum od klubu

Published

on

Unia Jaroszów zniszczone boisko

Kolejne boisko w regionie zniszczone przez idiotę za kierownicą swojego samochodu. Tym razem do zdarzenia doszło w Jaroszowie w powiecie świdnickim, gdzie gra B-klasowa Unia. Sprawca dostał od klubu ultimatum.

 

Karkonosze wzmacniają środek pola. Powrót defensora z wypożyczenia

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (20/21 lutego) ok. godz. 01.45. Na boisko Unii Jaroszów wjechał samochód osobowy, który zniszczył murawę. Klub poinformował o tym na swoim fanpage?u i dał sprawcy ultimatum (mija w środę, 23 lutego o godz. 16)

 

?Sprawca zniszczenia boiska (zaorania), Naszego BOISKA, ma czas 24 godziny na zgłoszenie się w celu polubownego załatwienia wykonanych zniszczeń murawy piłkarskiej, o którą dbamy bardzo ciężko własnymi rękoma oraz co roku wydawane są grube pieniądze na utrzymanie trawy w idealnym stanie? ? czytamy na Facebooku.

 

Po tym terminie sprawa zostanie zgłoszona organom ścigania. Przy okazji klub prosi o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia o kontakt (tel. 781 842 940 oraz damianglod@wp.pl).

 

fot. Unia jaroszów facebook

Okręgówka

Dwie drużyny – z okręgówki i B klasy – szukają sparingpartnerów

Published

on

Sparingpartnerzy poszukiwani

Dwie drużyny – GKS Mirków z okręgówki oraz B-klasowe rezerwy Wratislavii – szukają sparingpartnerów.

 

Były bramkarz Śląska i Miedzi zagra w IV lidze

GKS-owi Mirów wypadły w ostatniej chwili dwaj rywale, którzy grają mecz Pucharu Polski, albo zaczynają już ligę. Dlatego zespół z wrocławskiej okręgówki szuka rywali w dwóch terminach: 25.02. oraz 04.03. Zainteresowane zespoły mogą kontaktować się z trenerem Grzegorzem Dorobkiem pod nr tel. 668 398 362.

 

Tymczasem Wratislavia II Wrocław, czołowa drużyna z wrocławskiej B klasy, szuka sparingpartnera na najbliższą niedzielę, 5 lutego. – Mamy rezerwację boiska ze sztuczną murawą przy ul. Sztabowej we Wrocławiu na godz. 13 – informuje klub.

Drużyna szuka też przeciwnika na 26 lutego. Miejsce drugiego sparingu do uzgodnienia. Kontakt z trenerem pod nr tel. 504 545 132.

Continue Reading

B klasa

Drużyna z wrocławskiej klasy B szuka trenera

Published

on

drużyna szuka trenera

Burza Godzieszowa, zespół z wrocławskiej klasy B, szuka trenera.

 

Hiszpańska Galicja gospodarzem mistrzostw UEFA Region’s Cup

Poszukujemy trenera do klubu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt – informuje fanpage Burzy Godzieszowa, która na co dzień występuje w IX grupie wrocławskiej klasy B. Zapewne chodzi o kontakt na facebooku.

Przypomnijmy, że niedawno dotychczasowy trenera Burzy – Rafał Sztylka – został szkoleniowcem A-klasowego Wichru Domasław.

Continue Reading

Wrocław

Wicelider B klasy szuka sparingpartnera

Published

on

sparingpartner poszukiwany

Galakticos II Solna, zespół z grupy VII wrocławskiej B klasy, poszukuje sparingpartnera na marzec.

 

Gracze kontuzjowani na Region’s Cup wracają do treningów

Galakticos II Solna poszukuje sparingpartnera na 12 marca br. Wszystkie szczegóły dotyczące meczu kontrolnego można omówić pod nr tel. 511 825 687.

Rezerwy galaktycznych grają w grupie VII wrocławskiej B klasy. Po rundzie jesiennej zajmują 2. miejsce w tabeli, za taką sama liczbą punktów co lider.

Continue Reading

Wrocław

Zespół z wrocławskiej B klasy szuka sparingpartnera [AKTUALIZACJA]

Published

on

szuka sparingpartnera

Grom Szczodrów, drużyna z wrocławskiej klasy B, szuka rywala do rozegrania meczu kontrolnego w połowie lutego.

 

Czwartoligowiec zaprasza do siebie chętnych zawodników

Grom Szczodrów szuka sparingpartnera na niedzielę, 19 lutego. Poszukiwany jest rywal w odległości do 30 km od Szczodrowa. Aktualizacja – sparingpartner został już znaleziony. 

Continue Reading

Wrocław

Nowy trener zespołu z wrocławskiej B klasy

Published

on

trenerem OSP Krzydlina Mała

Leszek Fudali został nowym trenerem OSP Krzydlina Mała, zespołu grającego w VIII grupie wrocławskiej klasy B.

 

Czwartoligowiec zaprasza do siebie chętnych zawodników

Leszek Fudali jest trenerem z licencją UEFA B. W swoim CV ma prowadzenie takich zespołów jak Unia Miłoradzice, Zryw Chełm, Orzeł Bukówek, LKS Ciechów oraz Pogoń Junior Dębica (drużyny młodzieżowe).

 

Cieszymy się, że mimo zainteresowania z innych drużyn, trener postanowił związać się z naszym zespołem. Życzymy mu samych zwycięstw oraz cierpliwości do naszych zawodników – czytamy na klubowym profilu na facebooku. – Czeka nas ciężka praca na treningach, która przyniesie późniejsze efekty na boisku. Celem jest jak najszybsze zgranie zespołu, aby w lidze walczyć o najwyższe miejsce w tabeli – informuje OSP.

 

Przypomnijmy, że zespół z Krzydliny Małej po rundzie jesiennej zajmuje 8. miejsce w tabeli grupy VIII wrocławskiej B klasy.

 

fot. OSP Krzydlina Mała facebook

 

Continue Reading

A klasa

Trzy drużyny szukają sparingpartnerów

Published

on

sparinpartnerzy poszukiwani

Trzy drużyny – dwie z A klasy oraz jeden z klasy B – szukają sparingpartnerów.

 

Mecze kontrolne czwartoligowców. Oto rywale Polonii i Moto-Jelcza [IV]

Polonia Miłoszyce, zespół z grupy III wrocławskiej A klasy, poszukuje sparingpartnera w okolicach Wrocławia. Mile widziane drużyny z A klasy lub okręgówki. Polonia szuka rywala w terminie 25/26 lutego. Kontakt pod nr tel. 883 952 034.

 

Rodło Granowice, zespół występujący w II grupie legnickiej A klasy, szuka rywala na sparing 19 lutego (niedziela) o godz. 18 na zarezerwowanym sztucznym boisku w Strzegomiu. Zainteresowani mogą kontaktować się poprzez profil na facebooku Rodła Granowice.

 

B-klasowa drużyna KP Kąty Wrocławskie poszukuje sparingpartnera na 19 marca. Zespół dysponuje boiskiem (sztuczna nawierzchnia), godzina do uzgodnienia. Kontakt: 723 121 758 lub fanpage Klub Piłkarski Kąty Wrocławskie.

 

Continue Reading

To się czyta