B-klasowa Pogoń ma w końcu herb! Robi wrażenie

Pogoń Cieszków, drużyna z III grupy wrocławskiej klasy B, zaprezentowała na facebooku swój herb. Jak Wam się podoba? Bo nam bardzo.

 

Trener z licencją UEFA B poszukuje klubu

Pogoń Cieszków nowym herbem pochwalił się na swoim facebookowym profilu. ?Pogoń w końcu ma swój herb! Po wczorajszym głosowaniu został wyłoniony długo wyczekiwany herb naszej drużyny. Odnosi się on przede wszystkim do Cieszkowskiego Koguta, który jest symbolem Cieszkowa, a także znajduje się w herbie naszej gminy, który przez lata nosiliśmy na naszych koszulkach? ? czytamy.

 

Co jeszcze powinniśmy o nim wiedzieć? ?Za barwy klubowe przyjęliśmy kolory czerwony i niebieski. Czerwień również odnosi się do barw Cieszkowa, za to niebieski to barwy, w których najczęściej przez ostatnie lata występowali zawodnicy naszego klubu. Dziękujemy bardzo za projekt firmie 3D3N oraz mamy nadzieję, że się podoba!?

 

Nam się podoba, a Wam?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.