Zamiana trenera w klubie z wrocławskiej A klasy

Bartosz Mazur nie jest już trenerem Zorzy Pęgów, drużyny grającej w grupie II wrocławskiej A klasy. Nazwisko jego następcy poznamy po świętach.

 

Ten gol zdecydował o wyniku derbów. Zobacz jak strzelił Mateusz Kuriata [VIEDO]

Runda wiosenna w wykonaniu Zorzy z pewnością nie należy do udanych. Zespół z Pęgowa w czterech meczach zdobył zaledwie jeden punkt. Po ostatniej porażce 2:7 u siebie z Victorią Zawonia, zarząd klubu zdecydował o rozstaniu się z trenerem Bartoszem Mazurem.

 

?Z tego miejsca chcielibyśmy trenerowi Bartkowi bardzo podziękować za te 2 lata prowadzenia zespołu w naszym klubie. Piłkarze naszego klubu wiele się w tym czasie nauczyli i wiele mogą trenerowi zawdzięczać i mamy nadzieję że zaprocentuje to w przyszłości. Dodatkowo dziękujemy za zaangażowanie pozaboiskowe, ponieważ trener Bartek bardzo dużo pomógł naszemu klubowi w sprawach infrastrukturalnych, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni? ? czytamy na klubowym fanpage?u.

 

Bartosz Mazur był trenerem Zorzy od lipca 2020 roku. Był to wtedy dla niego powrót do klubu po pięciu latach. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy zaraz po Świętach Wielkanocnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *