Co za gol! Doświadczony defensor trafił z ponad 60 metrów [VIDEO]

Ślęza Wrocław wygrała w środę, 27 kwietnia, z Gwarkiem Tarnowskie Góry 4:1. Ozdobą meczy był gol Adama Samca, który otworzył wynik spotkania strzałem z ponad 60 metrów. Zobaczcie skrót meczu.

 

Sensacyjny powrót do Oławy. Stąd wypłynął, teraz ma pomóc w utrzymaniu

W 3. min. meczu na Kłokoczycach arbiter odgwizdał rzut wolny dla wrocławian. Gdy wszyscy spodziewali się spokojnego rozegrania na własnej połowie, Adam Samiec zauważył, że bramkarz Gwarka Michał Bodys wyszedł daleko przed bramkę. Decyzja o strzale okazała się… strzałem w dziesiątkę, bowiem piłka poszybowała nad rozpaczliwie interweniującym golkiperem i wpadła do siatki gości. To był gol z ponad 60 metrów! Zresztą zobaczcie sami w skrócie poniżej.

 

 

Adama Samca kibicom na Dolnym Śląsku przedstawiać nie trzeba. Przez lata reprezentował barwy Chrobrego Głogów w II i I lidze, a także Śląska Wrocław w ówczesnej II lidze (wówczas było to zaplecze ekstraklasy). Doświadczony obrońca występował również w Odrze Wrocław, Motobi Kąty Wr. oraz Inkopaksie Wrocław.

 

Przypomnijmy, że w 2016 roku Samiec zawiesił piłkarskie buty na kołku. W swoim postanowieniu długo nie wytrwał i kolejne dwa sezony spędził w IV-ligowym Piaście Żerniki. Po dwóch latach znów zakończył karierę. Aż do lipca 2020 roku. Znów miał trafić na Osiniecką, ale ostatecznie wylądował na Kłokoczycach.

 

fot. Wojciech Fryt/Ślęza Wrocław

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.