Connect with us

B klasa

Wrocławski klub ogłosił nazwisko nowego trener pierwszej drużyny

Published

on

Łukasz Arndt trenerem Sparty Wrocław

Łukasz Arndt został nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu INDATA Software Sparty Wrocław. To już trzeci trener wrocławian w tym sezonie.

 

Sensacyjny powrót do Oławy. Stąd wypłynął, teraz ma pomóc w utrzymaniu

27-letni Łukasz Arndt ma uprawnienia trenerskie UEFA B. Swoją trenerską przygodę rozpoczął w 2019 roku. Prowadził grupy młodzieżowe w Kolektywie Radwanice oraz PKS Łany. – Nowy trener Sparty będzie miał jeszcze do rozegrania osiem pojedynków ligowych w obecnym sezonie. Najbliższe spotkanie pierwszy zespół Sparty rozegra w niedzielę 8. maja, a jego rywalem będzie Szaluna Zębice. Obecnie zajmowane miejsce w lidze nie spełnia oczekiwań i ambicji, zarówno klubu i zawodników, jednak nie same wyniki będą najważniejszym zadaniem postawionym nowemu szkoleniowcowi Sparty. Jego głównym celem będzie zbudowanie fundamentów pod dobrze funkcjonujący pod każdym względem zespół, który w przyszłości będzie mógł włączyć się do walki o czołowe lokaty w lidze ? czytamy na stronie klubu.

 

Przypomnijmy, że Sparta Wrocław po spadku z A klasy, rozpoczęła sezon pod wodzą Macieja Sztochela. Pożegnał się on z posadą wraz z końcem rundy, a jeszcze w grudniu 2021 roku funkcję trenera objął Mateusz Pilch, dla którego był to powrót do Sparty po półrocznej przerwie. Druga kadencja trenera Pilcha nie potrwała jednak zbyt długo i zakończyła się w połowie kwietnia.

 

fot. INDATA Software Sparta Wrocław

 

B klasa

B-klasowy klub apel ma ważny apel: „Uszanujcie to”

Published

on

Perła Płonica

Perła Płonica, zespół z wałbrzyskiej B klasy, zwróciła się z ważnym apelem do wszystkich mieszkańców, zwłaszcza tych zmotoryzowanych.

 

„Tylko ręce odpadają”. Miał być szybki powrót, najpierw trzeba opanować kryzys

Perła Płonica występuje z grupie 3. wałbrzyskiej B klasie. W czwartek, 22 września, klub wrzucił na swój profil na Facebooku ważny apel: – Bardzo prosimy nie niszczyć murawy na boisku w Płonicy!!!

 

Do postu dołączono zdjęcia murawy z wyraźnymi śladami samochodu, który przejechał po boisku. – Jeżdżąc po niej samochodem powstają koleiny, które są niebezpieczne dla zawodników, a dla zarządu generują koszty (uzupełnienie ubytków ziemią oraz dosianie trawy). Murawa na naszym boisku jest bardzo zadbana, trawa często koszona i nawadniana. Wymaga to dużego nakładu pracy i kosztów. Prosimy o uszanowanie tego! – czytamy.

 

Do tego apelu można się tylko przyłączyć, zwłaszcza że samochodowy wandal może odpowiadać karnie za zniszczenie mienia.

 

Fot. Perła Płonia facebook

 

Continue Reading

B klasa

435 dni jak z bicza strzelił. Piasek znów zwycięski

Published

on

Piasek Potworów, drużyna z wałbrzyskiej B klasy, wygrała mecz ligowy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że od ostatniej wygranej minęły 435 dni.

 

Stracili fotel lidera w 95. minucie meczu. Wielkie emocje w Trzebnicy

12 czerwca 2022 Piasek Potworów pokonał na własnym boisku z LKS-em Wambierzyce 3:2. Był to przedostatni mecz sezonu 2021/22 i ostatnia wygrana ekipy z Potworowa aż do niedzieli, 10 września 2023 roku. Właśnie wtedy Piasek rozbił Zrzeszonych Niwa 8:0. Między tymi wygranymi minęły 435 dni!

 

Trzy bramki zdobył Daniel Józwiszyn, wszystkie z rzutów wolnych, i były to pierwsze gole strzelone przez Daniela dla naszej drużyny. Debiutanckie trafienie zaliczył również Marcel Maciejewski, który silnym strzałem z dystansu pokonał bramkarza Niwy, trener Paweł Sidor, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Marcelu oraz Jakub Piskorski. Pozostałe bramki zdobyli Jakub Urban oraz Grzegorz Gaszewski – poinformował klub na swojej stronie internetowej.

 

Fot. Karol Fester

 

Continue Reading

Wrocław

Drużyna z wrocławskiej B klasy szuka bramkarza

Published

on

klub szuka zawodników

Piast Instal Miłocice, drużyna z wrocławskiej B klasy, szuka bramkarza.

 

Stadion czwartoligowca zamknięty. Co się stało?

Piast Instal Miłocice, który wkrótce rozpocznie sezon w grupie IV wrocławskiej B klasy, szuka bramkarza. – Jeśli chcesz dołączyć do drużyny, która jest aktualnie przebudowywana i stać się jednym z jej filarów, to zapraszamy – informuje klub.

Zainteresowani zawodnicy powinni kontaktować się poprzez klubowy profil na Facebooku.

Continue Reading

Wrocław

Trzy drużyny z B klasy szukają sparingpartnerów. Pilne! [Aktualizacja]

Published

on

Sparingpartnerzy poszukiwani

Trzy drużyny z wrocławskiej klasy B szukają sparingpartnerów.

 

Dwie czerwone kartki dla obu bramkarzy. Kuriozalny mecz w IV lidze

Zorza Pęgów w ostatniej chwili straciła rywala, który wycofał się z powodu kontuzji zawodników. Zorza szuka sparingpartnera na wtorek, 15sierpnia, na godz. 11 na boisku w Pęgowie. Telefon kontaktowy – 662 243 697.

 

Zryw Głębowice, zespół występuje w grupie I wrocławskiej klasy B, szuka sparingpartnera na najbliższą niedzielę, 20 sierpnia. Kontakt za pośrednictwem klubowego fanpage na FB lub pod numerami tel. 502 365 757 oraz 533 868 146.

 

Ze względu na wycofanie się umówionego rywala, pierwszy zespół Sparty Wrocław poszukuje rywala na mecz sparingowy na najbliższą niedzielę, 20 sierpnia – informuje zespół z B klasy.

Chętne drużyny proszone są o kontakt przez klubowy fanpage lub pod numerem telefonu 531 271 714.

Aktualizacja. Sparta znalazła już rywala.

Continue Reading

B klasa

B-klasowa drużyna szuka sparingpartnera na najbliższy weekend [Aktualizacja]

Published

on

Orzeł Bukówek, zespół z wrocławskiej B klasy, szuka rywala na najbliższy weekend.

 

Dwie czerwone kartki dla obu bramkarzy. Kuriozalny mecz w IV lidze

Orzeł Bukówek to zespół z grupy VIII wrocławskiej klasy B. Drużyna poszukuje sparingpartnera na sobotę lub niedzielę 19/20 sierpnia. Miejsce oraz godzina rozegrania spotkania do ustalenia.

Aktualizacja! Orzeł znalazł już rywala.

Continue Reading

Wrocław

Drużyna z wrocławskiej B klasy szuka sparingpartnera [Aktualizacja]

Published

on

Mechanik Brzezina, drużyna z wrocławskiej B klasy, szuka sparingpartnera.

 

Startuje IV liga. Duże zmiany w kwestii spadków i awansu do III ligi

Mechanik Brzezina zagra w grupie 8. wrocławskiej klasy B. Zespół poszukuje rywala na mecz kontrolny w dniach 19/20 sierpnia. Zainteresowane zespoły mogą kontaktować się poprzez klubowy profil na Facebooku.

Aktualizacja. Mechanik nie szuka już sparingpartnera.

Continue Reading

To się czyta