Niezwykły mecz we Wrocławiu. Kibice Śląska zagrają z mistrzami sprzed 10 lat

10 lat po mistrzostwie Polski, bohaterowie tamtej drużyny Śląska ponownie zagrają na stadionie przy ul. Oporowskiej! Charytatywny mecz z kibicami WKS-u na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową odbędzie się 8 maja.

 

Awanse i spadki 2021/22. Gdyby sezon skończył się po majówce [III LIGA ? OKRĘGÓWKA]

Dokładnie 6 maja 2012 roku Śląsk pokonał w Krakowie Wisłę 1:0 po golu Roka Elsnera zdobywając tytuł mistrza Polski. Niemal dokładnie 10 lat później zawodnicy z mistrzowskiej drużyny znów pojawią się we Wrocławiu. Będą gośćmi podczas sobotnim meczu Śląska z Pogonią Szczecin. Przypomnijmy, że to bardzo ważne spotkanie w ramach 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 17:30.

 

W niedzielę (początek meczu o godz. 13,  start imprezy o godz. 12) zaplanowano niezwykły mecz. Mistrzowie, z których większość zawiesiła już piłkarskie buty na kołku, wybiegną ponownie na murawie na stadionie przy Oporowskiej, by zmierzyć się z kibicami. Zobaczymy m.in. Sebastiana Milę, Mariana Kelemena, Przemysława Kaźmierczaka, Roka Elsnera, Piotr Ćwielonga, Łukasza Gikiewicza, Tadeusza Sochę, Łukasza Madeja, Mariusza Pawelca, Waldemara Sobotę, Krzysztofa Wołczka, Piotra Celebana, Dariusza Sztylkę, Mateusza Cetnarskiego, Roberta Menzela, Sebastiana Dudka, Amira Spahicia, Marka Wasiluka, Jarosława Fojuta, Krzysztofa Żukowskiego i Dariusza Pietrasiaka.

 

https://twitter.com/SlaskWroclawPl/status/1522214549423722499?s=20&t=zuNRpOY9DhY2G-5rHFt0kw

 

Nie zabraknie również przedstawicieli mistrzowskiego sztabu szkoleniowego. Kto może zagrać w tym meczu? Praktycznie każdy. Drużyna ta zostanie skompletowana z trzech jedenastek ? przyjaciół i partnerów Śląska, karnetowiczów oraz szczęśliwców, którzy znajdą specjalny bilet w przygotowanych do sprzedaży voucherach. TUTAJ SZCZEGÓŁY.

 

Cel oczywiście szczytny ? wsparcie Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.