Majowy transfer w B klasie i gol w debiucie. Mecz kolejki na remis

Doświadczony Zbigniew Sieraczek przed weekendem został nowym zawodnikiem Gromu Szczodrów, a w niedzielnym debiucie strzelił gola w meczu kolejki z Olimpią Bukowinka.

Okręgówka Wrocław. Żórawina ledwo się trzyma. Rollercoaster w Goszczu

Transfer w drugiej połowie maja? Czemu nie! O ile oczywiście mamy do czynienia z wolnym zawodnikiem. Tak było w przypadku Zbigniewa Sieraczka, który przed weekendem został zawodnikiem B-klasowego Gromu Szczodrów.

Jak poinformował klub na swoim fanpage’u, doświadczony zawodnik wraca na ligowe boiska po półtorarocznej przerwie, kiedy zmagał się z ciężką kontuzją. Był gracz m.in. Zenita Międzybórz czy Zefki Kobyla Góra, chce w Szczodrowie odbudować formę.

Debiut nowego gracza przypadł w „meczu kolejki” III grupy wrocławskiej klasy B, w którym trzecia Olimpia Bukowianka podejmowała wicelidera ze Szczodrowa. Emocji nie brakowało, goście prowadzili nawet 3:1, a gola na dwubramkowe prowadzenie z rzutu wolnego strzelił właśnie Zbigniew Sieraczka. Końcówka należała jednak do gospodarzy i spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 3:3.